Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Prosinec 2011

Rozbřesk - 1.část

28. prosince 2011 v 12:05 | PrincesS Nikkol |  →Filmy←
Konečně nastala ta chvíle kvůli, které jsem muselo podstoupit plno nepříjemností od špatné ženské za pultem kina až po řasenku v oku. Rozbřesk byl velmi zajímavý, tedy jeho první část. Nechyběl tam rozhodně vtip, který se tam podle mě objevoval častěji než v předchozích dílech. Samozřejmě tam byly i dojemné části. Snažila jsem se udržet, neplakat. Ale když Belle přestalo bít srdce, mě se slzy spustily z očí. Slzy jako hráchy, musím říct. Úžasné, skvělé, vtipné a ještě jednou udělají něco podobného, co na konci, zavraždím je vlastníma rukama! Totiž, bacha, když půjdete na Rozbřesk. Konec filmu tedy rozhodně není, jak se spustí první titulky, jelikož ke konci musí vystoupit Volturiovi!

Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1, The, Robert Pattinson, Kristen Stewart

Svatba, drama, sex, modřiny, slzy a krev!
Nic z toho nechybí tomuto příběhu, je to tam a ve velkém! Edward se dočkal svatby, Bella sexu. A oba jsou šťastní.. Tedy do chvíle, než se něco zvrtne, nebo spíš.. pohne. A tím "pohne" mám namysli dítě, miminko. Pro ženu je to balíček štěstí, i když vysává její život, ale pro muže, upír se může složit. Ano, hádáte správně. Tou ženou je Bella, která si chce dítě ponechat, jenže její manžel je zásadně proti tomu. Vysává ji to. Bere ji to život. Ničí ji to zevnitř. Bella ví, že proti upírovi toho moc nezmůže, takže se rozhodne pro někoho, kdo ví, co chce - Rosalie.
Edward proti Rosalie zakročit nemůže a tudíž bezmocně přihlíží, jak před jeho očima Bella umírá. Jacob neví, co má dělat. Naštve se na Edwarda. Edward ho chápe a žádá Jacoba, aby Belle domluvil. Jenže.. nezmůže jeden, nezmůže i druhý. Jacob se rozhodne jednat, jenže všechno se zvrtne a nakonec se odpojí od smečky. Nechce, aby Bellu zabili, i když ví, že dítě ji způsobuje mnoho bolesti a že je to démon.
Vědí, že musí do Belly dostat nějaké jídlo, ale ona všechno vyzvrací. Jacoba napadne, že by to chtělo krev. A Bella díky ní nabírá sílu. Zdá se to veselejší a jejich naděje doplní to, když Edward uslyší díte promlouvat.
Nastává zmatek. Vlkodlaci jsou rozhodnuti zničit Cullenovy, Bella má zlomené žebro a podle pravděpodobností zemře dřív, než se dítě narodí a Jacob se jednoduše nemůže vyrovnat s láskou, kterou chová k Belle. Touží po tom se otisknout.
Co udělají vlkodlaci? Podaří se Cullenovým a třem vlkodlakům domluvit se se smečkou Sama? Přežije Bella porod? Otiskne se Jacob? Narodí se dítě v pořádku?
Všechny tyto otázky se vyjasní a myslím, že celkem pozitivně, ale pozor!
Jak jsem již zmínila, po krátkých titulkách se objeví obraz znovu, kdy nastoupí na scénu Volturiovi. Opět nezklamali a pobavili. Všichni už byli z kina (a v případě Dany na záchodě) cestou pryč a pak se sekli v uličce a sledovali konečný konec. Arovi rozhodně nešlo o to, aby byla Bella proměněna. Čeká na důvod k útoku. Ale o tom víc v druhé části!

Je to tady.. Edward čeká na svou budoucí ženu.
Nejsou prostě kouzelní? :))

Na svatbu dorazili i velmi vzdálení přátelé..

Ale jaká by to byla svatba bez dramatu?

Líbánky.. Mm

Jacob se vyrovnává s tím, že Bella umírá. Jeho jediná naděje je se s někým otisknout..

Edward poprvé slyší hlas miminka..

Konec o který nesmíte přijít!!

Nikk :)

Vánoce

24. prosince 2011 v 21:44 | PrincesSNikkol |  →Můj život←

Vánoce byly dokonalé.. a užila jsem si je.. :) A teď jen počkat na nový rok! :D

Spisovatelská soutěž Fangtasia

6. prosince 2011 v 17:00 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Huch.. docela drsný, ale tak nějak jsem to čekala.. :) Sama jsem věděla, že můj příběh je matoucí. Ovšem jsem se svým dílem i celkem spokojená.. Inu, dělala jsem ho nejen, že pozdě večer, ale znovu. Většinou ze sebe na den dokážu něco vymáčknout jen jednou. První "povídka" totiž činila dvanáct stránek :D a pak už mi docházely nápady, takže jsem tam něco práskla, aby se neřeklo. :) Děkuji za trpělivost porotců se svým dílem, který patří mezi má nejslabší.. dělala jsem ho bez chuti. Jůj a teď se jdu učit, aby na druhou stranu neřekla mamka :D.