Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Červenec 2011

Účast na povídce

31. července 2011 v 10:22 | PrincesS Nikkol |  →Oznámení←
No, tak jsem se zúčastnila nějaké soutěže s povídkami. Ale za sebe musím říct, že povídka, kterou jsem napsala byla zatím můj nejhorší výkon.. :) Původně jsem chtěla poslat jinou, ale tak jsem se do toho zažrala, že jsem napsala 12 str.! A přitom max. je 6 str. na A4. Tudíž jsem narychlo psala novou povídku, která obsahovala pouhé tři strany. Ovšem jsem ráda, že jsem se něčeho většího, než blogu zúčastnila .. :) Jsem si víc jak jistá, že tam budou mnohem dokonalejší povídky a ráda si některé z nich přečtu, protože doufám, že se tam najde i něco mimo romanci.. :)

PrincesS Nikkol

Názor na Biebera

26. července 2011 v 21:29 | PrincesS Nikkol |  →Oznámení←
Lidi nesnáší Biebera, dělají na něj parodie apod. A pak se ozývají fanoušci, nebo lidi co si myslí, že je to kvůli závisti. "Vy jen závidíte! Podívejte se, co už dokázal! Až něco dokážete sami, pak mluvte!" A podobné reakce vidím na co druhou nadávku, či posměch.
A já říkám, že Biebera nesnáším!
Ale abych byla zpět u těch jejich reakcí, tk co ve skutečnosti dokázal JB (jebe). Podle mě toho moc nedokázal, a co jako, že "umí" podle vás zpívat..? To mám být jako něco skvělého..? Má být jako něco světového, že vydal desku..? Tomu máme závidět, j..? Pardon, ale on moc nedokázal. I já dokázala víc, než on. Já se totiž dokázala vyškrábat po laně nahoru, i když jsem byla úplně na dně a to je mnohem víc, než co on dokázal za celý život! A že já na dně byla mnohokrát. "Není ostuda spadnout, ale zůstat ležet." = tímhle se řídím.
Pravda je, že ti, co umí zpívat toho moc nedokázali, dalo by se říct, že nic. Ano, posloucháme je, milujeme jejich hlas, ale kolik z nich si prošlo peklem..? Kolik z nich dokázali nebýt ovlivněni omamnými látkami..? Já kdysi poslouchala Shakiru a podle mě ona dokázala hodně.. Shakira Isabell Mebarak Ripoll má soucit. To je neuvěřitelně nádherná vlastnost. Jenže ona jenom nepřihlíží, ona koná! To nejsou slova, to jsou činy! A to je mnohem víc! Stejně tak i Angelina Jolie..
Ale vysvětlete mi.. proč bychom měli závidět Bieberovi, že je zpěvák..? Je čistě naše věc, že ho nesnášíme. Mě osobně se nelíbí to jaké kraviny zpívá. Nelíbí se mi jak ječí do mikráku a přitom ještě ani nezačal mutovat! Nelíbí se mi jak si hraje na rádoby frajírka. Prostě a jednoduše je mi proti srsti všechno okolo něho.
Jediné, co mu můžu závidět je happy život, ale nikdy ne úspěch. Nikdy ne ten jeho hlas, nikdy ne vydání desky. Nikdy ne slávu.

A jaký je váš názor na Biebera..? ;)

PrincesS Nikkol

Alik.cz, shánět komenty..?

25. července 2011 v 15:25 | PrincesS Nikkol |  →Oznámení←
Ok, nesháním si hlasy na alíkovi. Proč taky, že..? Ty lidi nezajímá jak tvůj blog vypadá, je zajímá oplacení toho tvojeho hlasu, nebo koment na jejich blogu. Prostě sobecké účely, jak jinak, že..?
Vždycky, když tam někdo žádá koment za koment, poctivě si přečtu článek, který chce okomentovat a koment tam hodím, jenže mě fascinuje, že někteří nepřečtou ani jeden článek. Jako sorry, mě nesejde na tom jaký článek komentují, můžou komentovat jakýkoliv. To je takový problém navštívit jednu rubriku, která jim není proti srsti a přečíst si nějaký článek..?
Mám taky rubriku blbůstky, tam najdete vtipy a různé kraviny, což většina lidí vyhledává, ne..? Legraci. Podle mě je to jediná rubrika, která je vcelku vhodná pro ty lidi, co zavírají oči před smrtí apod. (co obsahuje tenhle blog).
Ovšem.. v žádném případě nestrpím komenty typu: Hezký blog a onen človíček má všechno za sebou, že..? Nebudu jmenovat osoby, v některých komentech to ještě je. Já se zaměřuju v poslední době na svět okolo sebe, takže když si někdo přečte můj článek může přispět komentem a nic předstírat. Kdž se ti můj blog nelíbí tk je to podle mě východisko.
Ale to nejhorší co do této kategorie patří a co jsem kdy zažila byla holčina, která mi napsala: "Mě tyhle články nebaví.".. a já ji zveřejním, proč ne že..? http://annie-brunette.blog.cz/ Jako já ji tam příjdu, přidám se do diskuze u článku a ona napíše tuhle prostou větu. Ne, pardon.. na tohle moje nervy nemají. Mohla bych napsat spousty věcí, co si o ni myslím, ale budu milá. Nenapíšu už nic o ni.
A ještě jednou: komenty typu: "Hezký blog" nebo "Deprimující blog" neberu!!! To si rovnou osoba může políbit prdel, protože já už nenapíšu žádný koment přes alíka dokud mi osoba nenapíše první a podle toho taky budu soudit. Napíšeš "hezký blog" bez obalu, já napíšu to samé.
Cením si poctivých lidí, kteří napíšou co si o daném článku myslí. A proto taky chodím na určitý blog a přečtu si nějaký ten článek + koment. Jo a mimochodem.. poznám přetvářku, lež a i že si někdo přečetl jenom jeden odstavec a zbytek ne.. ;) Tohle na mě prosím nezkoušejte.

PrincesS Nikkol

Nenávidím sama sebe, protože jsem člověk!

20. července 2011 v 12:53 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Ano, stydím se za to, že jsem člověk. A co víc - nenávidím se. Podívejme se na naše politiky, naši vládu.. banda pokrytců. Uvědomuju si, že jsou to lidé, tedy vypadají tak, ale každopádně se za ně stydím. A moc.
Někdy mám chuť popadnout nůž a přeřezat obličej, aby nikdo neviděl obličej - člověka, který si tak chodí po zemi jakoby se nic nedělo, ale děje. Už jen ten případ (článek dole pod tímhle ↓↓↓) se psem mi otevřel oči úplně dokořán. A já je stále zavírala před tou odpornou skutečností.
A nejlepší na tom všem..? Podívejte se jak lidi ničí svoje okolí, a připadá jim to v pořádku. Vlastně lidi stahují všechno sebou do pekel - i nevinné. V klídku si vraždí, co je kolem a jen se nad tím ušklíbnou, nebo bolestně svraští obočí a vyženou to z hlavy - jako otravný hmyz. A přitom jsem včera šla s babičkou z města, jedno auto mě málem srazilo, ale babička mě stačila zarazit, abych se nedostala pod jeho kola (a to byla zelená) a když jsme přecházely..? Další auto se k nám blížilo obrovskou rychlostí a já jen stačila babičku popadnout za ruku a zakřičela jsem: "Babi! Pozor!" A strhla ji k sobě blíž, auto na poslední chvíli zastavilo.
A teď se podívejte jak si lidi v klídku najíždějí do zvířat, které se připletou do cesty. Úžasné, že..? Ale oni nezastaví, aby odklidili alespoň to tělo z cesty. Ne, nechají ho tam, aby další auta si přejela tu zneuctěnou mrtvolu chudáka zvířete, které se chtělo dostat jen na druhou stranu.
Pamatuju si i výstavu, kdy jsem vodila koně a měli jsme určitý prostor, ale auta si tam jezdili v klídku za lekavými koňmi a když do nás jedno auto najíždělo, zaťukala jsem si na čelo a řekla upřímně, že jim hrabe. Řidič zastavil, podívala jsem se na ně a zeptala se: "Jako proč do nás najíždíte?!" A odpovědí od jeho spolujezdce mi bylo: "Co si to dovoluješ ty spratku?! Budu si na tebe stěžovat!" Vytřeštila jsem oči nad jeho vzteklýma očima a arogantním výrazem ve tváři, jakobych já snad byla něco míň? Takže Klárka to tehdy v Praze vystihla, když řekla: "Zasraní kravaťáci!", samozřejmě jsme chytli swiják a mnohem větší, když se on "kravaťák" naštval a začal po ni řvát. Nám to bylo jedno, smáli jsme se jeho hlouposti.
A co se stalo ještě ten den na výstavě..? Auta do nás najížděla stáje, pamatuju si oného drzého řidiče, který se hádal s naší trenérkou. Najel nám do koní, kteří se splašili a já měla co dělat, abych udržela Wellu. Nic jsem neviděla, ale Wella mě táhla pryč, protože věděla, že ten chlap je cvok a najíždí do nás, ale já ho neviděla, protože byl za mnou. Chudák Wella třeštila očima a snažila se utíkat, matka okamžitě vytáhla dítě ze sedla a já se snažila stále Wellu uklidnit. Všechno srovnala až Lenka, která skočila za auto, aby zachránila koně (a nejspíš i mě). Náhle okamžitě odskočila, protože ten chlap do ní fakt najel! Nečekala, že tohle udělá, když stojí hned za ním. Ale udělal to a Lenka se jen tak tak zachránila. Všichni kdo to viděli kroutili hlavami. To snad není pravda! Ten chlap je pitomec, psychopat!
Abych neodbočila od těch aut, už mnohokrát jsem kvůli nim málem přišla o život. Nezodpovědní řidiči se táhli všude, mrtvoly zvířat se míhaly na cestě.. takové šmouhy na šedém betoně. Proto chovám nenávist vůči lidem, protože jsou to pitomci.
Avšak nejlepší ze všech jsou ta "vyšší vrstva". Na toho, který maká koukají povýšeně a ani jim nestojí za pozdrav, zatímco oni sami nic nedělají, jsou tam zbytečně a vybírají velké peníze. Tím si připadají tvrdší! Dovolte, abych se zasmála těmto pitomcům. Oni nemají vůbec právo si myslet, že jsou něco víc! Nejsou. Jsou velké SHIT. Prostě špína, která se nám usadila na planetě a přitom jsme my podle nich zrovna tohle, i když to jsou oni. V případě této vrstvy platí: "Kdo to říká ten to je, na toho to pasuje."
A v dnešním světě co znamená láska? Nic. Pohádky nemají pravdu, že láska zvítězí - taková kravina. Prachy tady vedou. Nic jiného. Pak se mi nedivte, že mnohdy chci chcípnout a odejít z tohodle světa. Čím víc o tom uvažuju, tím víc chci spíše, aby byli odstraněni jiní..... hech..
A ten pes ? ↓↓↓... chudák, musel zemřít, protože lidi jsou vždycky nejlepší. Lidi jsou přece tak úúžasně skvělí.. OMS..! To jsou prostě fóry světa a mimochodem, majitelce přeju to nejhorší do života, protože dokud budou lidé nejlepší bude za to z větší části vždycky moct jen ona!!!
Mimochodem hogreto, kdyby moje mamka byla pokousaná psem (a to se taky už stalo) vznikl by ve mě vnitřní boj. Z jedné strany bych byla naštvaná, že to ten pes udělal a z druhé strany bych byla ráda, že ten pes je v pořádku. Kdybys mě znala věděla bys, že jsem psům za hodně věcí moc vděčná. Zvláštně díky jednomu psovi, který mě celé moje děství opatroval. Radši budu ten "pitoméj čokl" než člověk! Radši budu křeček, než ty! A takhle chovám já nenávist k lidem. Jak jsem už řekla, kdybys mě znala - chápala bys.

PrincesS Nikkol

Agresivní pes = zastřelit

13. července 2011 v 17:18 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Tak tady sedím a úlevně koukám na váhu, jenže pak zaslechnu pes a sražený autem. Okamžitě je moje pozornost upoutaná na televizi. Pes se zdál v pořádku, tk si ho majitelka odvedla domů, ale pak ji agesivně napadl. Napadl také nevinnou přihlížející, takže policii nezbývalo nic jiného než psa zastřelit. Nevěřícně jsem poslouchala policistku, to si dělají kurva srandu?! Miluju svého psa, chovám i kocourka a dala bych za ně život.. jsou pro mě vším. Nedokázala bych si představit život bez nich a teď se tady dozvídám, že si klidně policie střelí do psa.. v zájmu sebeobrany, jistěže. Vůůůbec je nenapadlo raději vzít něco, co toho psa uspí..? Ne.. první věc po ruce.. zbraň.. Kdyby jim tam běhal nějaký psychopat (člověk), který napadá lidi, budou do něj střílet..? Ne.. vlastními těly se ho pokusí zastavit, třeba do něj mlátit těma jejich obuškama, ale zastřelit..? Absurdní. Lidi si vůbec neuvědomují, co mají.. myslí si, že jsou králové = něco víc, jenže tak to není..! Ne nadarmo se říká: Pes, nejlepší přítel člověka. Samozřejmě, že ten pes byl vyděšený! Co si jako myslí..?! Asi těžko po srážce s autem do něj vejde démon a bude ovládat jeho mozek, nebo asi těžko dostane vzteklinu po nárazu s autem..! Trochu šiši ti lidi.. fkt.. jako. Měli by si uvědomit, že ten pes není jen tak něco, čemu můžou ublížit, ale je to taky tvor, život. A musím říct po tomhle výstupu: Je mnohem lepší než člověk!!! Sorry, ale nikdy by mě nenapadla taková kravina.. :-/.. mám takový vztek... vztek, že bych někoho kousla! A to doslova..! Psí psycholog samozřejmě není, to je taktéž absurdní... lidé jsou totiž nejdůležitější (sarkasmus)... OMS.. Tady by někdo potřebol pár facek, a tentokrát to nejsem já..!


Pes je nejlepší přítel člověka, pes je pro člověka víc než si kdo umí představit.. střelili byste do psa..?...

PrincesS Nikkol
Pardon, ale.. takové věci jsou na mě moc.. pro mě je pes, zvíře.. všechno..! Víc než člověk...

Upíři v knihách, filmech - předtím i dnes

12. července 2011 v 21:28 | PrincesS Nikkol |  →Upíři←
Teď tady čtu knížku Radleyovi, Upíři odvedle od Matta Haiga. Nenacházím slov. To je tak příšerně nechutné. Samý sex, sex, sex. Všeho s mírou a v dnešní době to s upíry platí dvojnásob. Novodobí upíří jsou krásní, draví, divocí, chytří, dokonalí a k tomu všemu hned pasuje sex, vášeň a podobné romantické kraviny. Zvrhlé rodiny, zvrhlé osudy, samý úchyl za úchylem. Neuvěřitelné. Ještě předtím jsem četla třetí díl Školy noci, pro mě to byla vždycky pohodička. Ale tenhle díl mi vyrazil dech. Nevěřila jsem jak najednou spisovatelky (dcera a její matka) otočily. Najednou je tady masakr, který se opakuje 2x! Ok, to bylo v pohodě. Jsem zvyklá na takové knížky, i když jsem to od pohodových spisovatelek nečekala, ale pohoda. Jenže pak.. Udělají z hlavní hrdinky děvku. Sorry, ale to jejich opakování frt: "Sexy hlas".. k nevíře. A pak najednou, celá ta jejich škola = šukají se navzájem.
To je problém v celé věci novodobých upírů, častěji vidím ve vitrínách ty jejich zasrané romance. OMS. Předtím tam nebylo po užaslé hrůze ani památky, to byla prostě čirá hrůza. Hrůza! Ne nějaké zkurvené pudy, které nás nutí hned s nima... panebože. Už dost. Zkrátka a dobře, začíná se mi z těch knížek zvedak žaludek. Nevím, co to se mnou je. Vždycky jsem je četla ráda, ale teď..? Mám chuť nedočíst první knížky ve svém životě..! Prostě mi to příjde nechutné, bolí mě z toho hlava a chce se mi zvracet. Nejradši bych byla kdyby úchylové přestali psát knížky.
Dokonalí upíři mi nevadí, vadí mi, že je všichni spojují s jedním: sex. Proboha, vždyť většinou tam v těch knížkách se nepíše o ničem jiném, a když už - tak se to tam zmiňuje dost často.


Prostě.. mě to už nebaví.. :-/
PrincesS Nikkol

Druhá tvář

9. července 2011 v 10:56 | PrincesS Nikkol |  →Články týdne←
Jak tak tady čtu inspiraci, začíná mě to nudit. Každý píše úplně něco jiného a zároveň tu samou obehranou písničku. Asi se zaměřím na svůj vlastní názor a budu na něj spoléhat, někdy lepší než nic.
V jednu chvíli jsem ten a v druhou někdo jiný. Něco jako spiderman, nebo superman. Ale ne tak úplně. V jednu chvíli superhrdina, v druhou nudný šprt (ne, že by šprti byli nudní).
Nebo, že bychom byli jiní na povrch a jiní uvnitř..? Popravdě, někteří vám říkají, že jste sobci, ale ve skutečnosti se tak necítíte. Protože jiní vám říkají, že moc myslíte na druhé. Člověk je z toho pěkně zmatený, což..? Ale když vám to řeknou i vaši nejlepší přátelé, že se chováte někdy jako sobci - asi to tak bude.
Chci tím vším zmatkem říct, že ke každému se můžeme chovat jinak. Ke svojí ségře se chovám opravdu někdy jako sobec a mrcha, ale když potkám nějaké dítě venku před dveřmi plakat tak se k němu sehnu a chci zjistit wo co go. A pak - když je to v mých silách - mu pomůžu.
Nebo povaha..? Jsem lev, takže bych měla být hodně výbušná, společenská, přátelská a vůbec bych měla rozproudit všechny mejdany. Opravdu mám takové chutě, někdy bouchnu (ae ne zas tak často jak by to mělo být), ale častěji raději mlčím. Získám si přátelé, ale v dalším momentě je ztratím, protože na ně nemám náladu. Miluju společnost, ale chci být sama (vždycky). A mejdany..? No nevím, ale radši sednu do knížek, i když bych moc ráda všechno rozproudila.

Prostě dvě tváře jsou podle mě dvě rozdílné osobnosti. Jakoby to tělo nebylo jenom tvoje, ale dělila ses s ním s někým dalším. Někteří lidi za to prostě nemůžou, někdy je něco donutí si vytvořit tu druhou tvář a najednou je v tom jednom malém těle tolik rozporů.
Každý si jistě prošel nějakými útrapami, někdo je překonal, někdo spadl a zase se postavil, někoho to zlomilo a rázem byl někdo jiný a někdo si vytvořil rozdílnou osobnost = druhou tvář.

PrincesS Nikkol

My Chemical Romance - The Ghost Of You

9. července 2011 v 10:28 | PrincesS Nikkol |  →♫Music♫←

Já ty chlapíky prostě žeru..! :)

PrincesS Nikkol