Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Duben 2011

Konec.. forever..

29. dubna 2011 v 21:50 | PrincesS Nikkol |  Stáj hermex
Já nevím, co říct. Jedna smska všechno změnila..

"Ahoj Nikol, zitra kone nebudou jedou pryc a v nedeli si je bere Kaszper k sobe na chatu, na porad, takze se oddil rusi a jezdit se uz nebude. Pa Karin"

Chvíli jsem tak bezedně hleděla na mobil a myslela si, že si ze mě někdo dělá srandu. To není možné, to není pravda. Jak..? Prosím, Bože, řekni, že to není pravda. Pustila jsem se do beznadějného pláče. Ne. Ne, prosím! Ne, ne, ne!

Okamžitě jsem zapla FB a ptala se Karin. To přece není možné! Prosím řekni, že je všechno v pořádku. Řekni, že to byl jen vtip. Řekni, že oddíl pokračuje.. NE!

Najednou už jsem nebyla členem stáje Hermex. Nepatřila jsem nikam. Najednou zmizela ta neuvěřitelná klisna Wella. Byla pryč i s Wicky a Harrym. Mysl mi zaplavila tma. To ne, prosím.

Celý oddíl byl na dně. Ta zpráva byl šok. Jakoby v každém z nás něco umřelo. Chytila jsem se za srdce a doufala, že jenom spím. To bolí.

Když si představím, že se už nikdy neprojedu na Welli, nebudu ji hřebelcovat a pak z ní padat. Když si představím, že už nikdy nebudu obdivovat Harryho neuvěřitelně nádhernou hřívu. Když si představím, že se už nezasměju z toho, co vyvádí Wicky. Když si představím, že už nebudu poslouchat Lenčiny příběhy a zkušenosti.. Chce se mi umřít. Jediné na co se těším je pryč. Celý týden do soboty toužím Wellu poplácat po krku a teď si už můžu toužit jak chci, ale mám smůlu.

Pořád doufám, že se stane zázrak.. mega ZÁZRAK, který všechno změní. Bude všechno dobré, ale není. Já hermexem žila. Lidma v něm, jeho energií, vtipem a hlavně koňma, které mi přivedli do života tolik.

1.6. 2007 jsem poprvé jezdila ve stáji hermex a překvapivě můj průvodce tímhle šíleným světem byla Wella..

Do stáje přišla trenérka jménem Lenka. Zdálo se, že je krutá, ale později jsem pochopila, že ona je můj velký vzor! I pro Darču byla vzor, protože Lenka pro nás představovala víc než jakýkoliv jiný trenér. Víc než by trenér mohl představovat pro studenta.

Tak jsem se těšila, že si zase zacválám na Welli.. zítra.., ale místo toho si jdu vyzvednout věci ze skříňky...

Stále prosím.. a doufám, že se všechno změní a Kaszper si to rozmyslí.. Stále chovám malou naději..


Kéž by existoval zázrak.. kéž by šel vrátit čas.. kéž by hermex fungoval jako předtím.. kéž by zůstával tým: Nikola Štefunková, Darja Samiecová, Klára Heczková s trenérkou Lenkou Herecovou.. kéž by existoval celý oddíl... konec..

PrincesS Nikkol..
(Bude líp..??)

Já, Bahia, zázračně zachráněná - Bahia Bakari

21. dubna 2011 v 18:14 | PrincesS Nikkol |  →Knihy←
Umíte si představit, že si letíte letadlem, čtete znuděně časopis, v duchu nadáváte na synka, který vám kope do sedadla a později se snažíte si zachránit život??? Já ne.
V jednu chvíli pozorujete klidnou matku a v tu další koukáte na oceán, který ji vám vzal.
Příběh Bahiy Bakari je zkutečný! O to víc vás v srdci zabolí čím si musela projít. A že já si poplakala!
Koukla jsem na internet jestli to je pravda a do vyhledavače zadala: "Bahira Bakari" .. věřte tomu nebo ne.. internet je toho plný, ale teď již ke knize..

Já, Bahia, zázračně zachráněná

(Příběh dívky, která jako jediná přežila leteckou katastrofu.)

Bahia Bakari & Omar Guendouz
Mladá Bahia je hrdá francouzska, stejně jako její rodina. Všichni pochází z Komorským ostrovů. Bahia chce tyto ostrovy navštívit společně se svou matkou, byla tam za nejmenšího dětství a moc si nepamatuje. Chtěla by další své příbuzné vidět.
Matka nesouhlasí, ale otec rozhodne. Bahia je šťastná, že může letět za svými příbuznými, ale zároveň v sobě má zvláštní pocit.
Ovšem všechno se zdá divné. Kouká na film trosečník, kde spadne letadlo. Matka se louží se svým dítětem a přitom brečí. A pak ten vzájemný pohled otce a matky, jakoby se viděli naposledy. Tolik znamení.
Ale stejně to zkončí tak jak zkončí. Bahia je jediná, kdo přežil leteckou katastrofu....
Knihu moc doporučuju! Hodně si u ni člověk zapláče. Tenhle příběh si zaslouží pozornost, protože nevím, co by někteří chytrolíni dělali v její situaci. Já sama bych se asi snažila přežít jako ona, ale nedotáhla to dokonce a nakonec se potopila.
Úžasná výdrž, úžasné dívky, smutný, ale zároveň šťastný konec!

Ja se cítíš?
"Dobře."
Jak snášíš cestu?
"Jde to."
Jsi dojatá?
"Trochu"?
Uvidíš svého otce, víš to?
"Ano, vím."
Bahia znamená naděje... víte to?
"Snažili jsme se jí hodit záchranný kruh, ale nedokázala ho chytit. Musel jsem skočit do vody a vytáhnout ji. Stále se jen třásla. Zabalili jsme ji do čtyř dek, dali jsme jí teplou vodu s cukrem." popsal zachránce, kterému je dodnes Bahia tak vděčná.
PrincesS Nikkol

2.díl - Těžce vymyšlený upír - náhrdelník

21. dubna 2011 v 17:44 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
"Gabi, jsi v pohodě?"
"Co se stalo?"

Neustále jsem měla o prázdninách nejen strach o ni, ale i o sebe, jelikož mi řekla, že i já jsem v nebezpečí.
Pozorně jsem ji poslouchala, hltala všechno, co o těch upírech říkala. Byla jsem tím posedlá, byla to moje závislost.
Dostala od "něj" jakýsi zvláštní náhrdelník. Nehodlala si ho nasadit, ale prý měla. On ji o to požádal, aby si ho nasadila. Zašly jsme spolu za školu a ona se zhluboka nadechla a pomalu vydechla. Držela náhrdelník s podivným přívěškem před sebou. Nešel ji zapnout tak mě požádala, abych to udělala já. Připla jsem ji ho ke krku.
"Moje srdce! To strašně pálí! Nikola, to strašně pálí! Sundej mi ho! Sundej mi ho!" křičela na mě jako psychopat. Klidná jsem k ní přišla a pomalu ho sundala.
"V pohodě?"
"Jo.. už jo."
Znovu vzala náhrdelník do ruky a chtěla to zkusit znovu. Prý kdyby se něco dělo mám ji to okamžitě servat z krku. Nasadila si ho a řekla, že už se to zdá v pohodě. Nic to nedělá.
Šly jsme ještě k našemu baráku a Gabka se najednou zastavila.
"Co tady dělám?"
Podívala jsem se na ni jako na blázna.
"Já si nic nepamatuju! Co se stalo?!" začala panikařit.
"Ty si nic nepamatuješ?! No nasadila sis ten náhrdelník!"
Sedly jsme si a ona si nic nepamatovala. Řekla jsem ji, co se stalo.
"Páni. Je to divné. Jakobych nic celý den nedělala. Usla jsme a najednou jsem tady. Ty se potíš."
"Cože? Jo já vím. Je hyc."
"Cítím tvoji krev."
Podivně jsem se na ni podívala. Cítí moji krev? Bylo to zvláštní. Změnila se.
"Ach bože, všude vidím psy! Proč to existuje?!"
Křičela, měla hroznou náladu. Nesnášela psy. Najednou to nebyla ona. Nic si nepamatovala, byla někdo jiný. Něco jiného. Nechápala jsem to. Kočky ji nevadily, ale psy nenáviděla!

Změna je život. Já jsem napsala pokračování. Další díl jindy!

PrincesS Nikkol

1. díl - Těžce vymyšlený upír

19. dubna 2011 v 16:37 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Já nevím, co říct. Tehdy mě zklamala a dodnes vzpomínám na to jak jsem byla blbá a naivní. Proč jsem ji jen takovou pičovinu sežrala? Chtěla bych vrátit čas aby se nic z toho nestalo, ale bohužel to nejde...
Tolik dní jsem byla odsuzována za svoje chování, ale nedokázala jsem nikomu říct jak jsem byla blbá a naivní.. co mě bolí nejvíc. Hlavně mě bolelo to zklamání, ten podraz od kámošky. Naivita mi sedí.. Promiň Gabi, ale všechno je pryč a já dostala tu odvahu všem říct, co se stalo..

Den po pohřbu se procházíme lesem a vnímáme okolí přírody.. všechno se Simčou je pryč, ale naše fantazie zůstává. Dívala jsem se pod nohy.
"Do deníčku jsem napsala, že si přeju aby Simča umřela.. před dvěma lety." řekla jsem potichu své přiznání.
"Víš jak jsme si psaly ten fantasy deník? Ona se tak změnila, když začala kamarádit s Veronikou a spol... odstrčila mě a naše přátelství zmizelo jakoby nic neznamenalo. V tom příběhu jsem napsala, že umřela."
Chvíli jsme se tak procházely a sledovaly dění přírody. Bylo nám všechno hrozně líto. My nic nechtěly udělat, je to naše chyba?.. To přece.. ne. A přecejen - je mrtvá.
"Přeju si, aby existovali upíři."
"Proč prosímtě?"
"Já nevím, je to takové.. větší dobrodružství. Víc vzrušující než utíkat před autem, aby tě nezajelo."
"Aha, ale bylo by to i nebezpečnější."
"To ano, ale umíš si představit, že jsi upír a lovíš vlkodlaky? Úžasné!" fascinovaně jsem rozšířila oči.
"Proč bys je chtěla zabíjet?"
"Nevím.. je to prostě všechna ta existence mnohem vzrušující."

Prázdniny začaly s prapodivným výletem do lesa. Pokračovaly setkáním s babičkou Gabky.
Ale kdo by řekl, že se všechno tak zničí? Gabka mi zavolala, že se stalo něco hrozného. Prý u ní doma někdo byl. Měla jsem o ni hrozný strach. Volala jsem ji pořád jestli je v pořádku. Říkala, že někdo rozrazil balkonové dveře, babička spala a nic neslyšela.. Někdo v jejich okolí zabil ožralce, ale nikdo si nic nepamatuje. Zdálo se to nepravděpodobné, ale vypadalo to tak skutečně. Věřila jsem ji, já ji věřila. A měla o ni takový strach.
Později to pokračovala několika smskami jestli je v pořádku a jestli "záhadný host" zase nepřišel. Říkala, že ji nemám hledat a nedělat si starosti, že ji nechal jenom nějaký dopis ve kterém ji vyznává lásku. Koulila jsem očima, jak je to možné? Co je to za "člověka"..? Co po ní chce? Strach ovládl moji mysl.
Další den mi řekla, že ten o koho se jedná je upír. Mají oranžovou krev. Bylo to trochu jako postava z mojí hlavy, ale ta měla jinou barvu krve.

A než začnete odsuzovat.. všechno je pravda a všechno se stalo.. další díl jindy.

Nothing

18. dubna 2011 v 15:31 | PrincesS Nikkol |  →Články týdne←
Vážně netuším, co na toto téma napsat. Touhle větou začíná asi každý článek na téma "nic". Já sama hledala inspiraci u jiných blogů, byla jsem zvědavá, co napíšou, ale napsali velké hovno neboli nic.
Proč si tohle vůbec zvolili? Dle mého názoru proto, že všechny ostatní témata nebyla pro ně dobrá, takže raději zvolili nic. Tohle spíše bylo bráno k ostatním tématům než aby psali rovnou o tomhle .. nic.
Každého ae nejspíš zajímá, co k tomu napíšu já, jenže se budu muset přidat k ostatním. Nic nenapsat je prostě jednodušší než si s tím lámat hlavu.
Podíváte se do místnosti kde vidíte jen holé bílé stěny, což je obyčejné, takže by se dalo o tom říct nic. Nebo na počítači. Co děláte? Nic, protože jediná je to, že si píšete s tou určitou osobou. Prostě a zkrátka děláte obyč věci, které se od vás dají čekat, ale nic, co by jste sami mohli vědět nebo vidíte to, co je obyčejné. Komplikované, že? :D.. Zkrátím to.. pardon.. Nic je to, co nemusíte popisovat.

PrincesS Nikkol

ICQ - Katuchanka - Sladce mrtvá Katka se nudí

17. dubna 2011 v 18:57 | PrincesS Nikkol |  →Konverzky←

Sladce mrtvá Katka se nudí

Kačena17:49
choj, sem zvědavá na kom zas v úterý pojedu :/
Nikkuš17:49
njn
Kačena17:50
no voe jesi to zas bude korok - můžeš mi přijít na pohřeb
Nikkuš17:50
Ok.. jaké růže..? :-D
Kačena17:51
hm... to je jedno :D Ale asi bílé - budeš oroginál :D
Nikkuš17:51
Originál už jsem a bílé nejsou originální.. nejoriginálnější by bylo nic :-D..
Kačena17:52
No to taky :D
Nikkuš17:52
Ne.. místo kytek ti přinesu bonboniéru.. :-D
Kačena17:52
óó :D To bude milé :D
Nikkuš17:52
Zhniješ z čokoládou.. sladké :-)
Kačena17:53
jó :D
Nikkuš17:53
Pýčo větší kkotinu jsem ani vysrat nemohla.. :-D..
Kačena17:53
co?
Nikkuš17:53
Zhniješ z čokoládou.. sladké... pýčoviny :-D
Kačena17:53
Aha :D
Nikkuš17:54
Ale to bude fakt sladké.. na nějakou dobu.. :-D.. mléčnou..? :-D
Kačena17:55
Né... bílou :D
Nikkuš17:59
Bílou..? Bože ty seš vybíravá.. :-D.. to si naser.. :-D
Kačena17:59
No bíla nejoblíbenější :D
Nikkuš17:59
Nevymýšlej kraviny.. :-D.. mléčná ti postačí.. :-D.. stejně ti to už bude jedno.. :-D
Kačena18:00
nó... dobřé :D
Nikkuš18:01
vidíš jak jsme se hezky shodly :-).. takže vememe mléčnou čokoládu se štítkem "Sladké sny".. j ?? :-D..
Kačena18:02
ok :D
Nikkuš18:02
Jo a pak ti necháme operovat do břicha podkovu.. :-):-D
Kačena18:03
Proč? :D
Nikkuš18:03
Pro jistotu.. kdyby ses náhodou probudila a chtěla zdrhnout :-D..
Kačena18:03
Aha :D
Nikkuš18:04
Neboj.. když zůstaneš spát bolet tě to nebude.. :-)
Kačena18:04
ok :D
Nikkuš18:05
Ale stejně radši bouchneme Feltona do hlavy a položíme ho obličejem k tobě.. kdyby ses tam náhodou nudila... :-D....
Kačena18:05
to je milé :-)
Nikkuš18:06
Že..? ... Felton se pak probudí a bude se dívat do xichtu mrtvoly.. no.. asi ti tam nainstalujeme kameru ať se máme čemu zasmát.. :-D
Nikkuš18:08
Nějak si nedělám starosti s tím, že by utekl.. umím si živě představit jak ho nepustíš :-D..
Kačena18:12
:D No utéct, by se mu nepovedlo :D
Nikkuš18:14
.. to ne no :-D..
Chudák by se snažil a hovno hovno zlatá Katko :-D..
Kačena18:14
tj :D Byla bych mrtvá nevěstá :D
Nikkuš18:14
:-D:-D..
Starý by z toho chcípl :-D..
Kačena18:15
Tak by sme byli mrtví oba :D
Nikkuš18:15
Happy end!! :-)
Kačena18:15
:D
PrincesS Nikkol a sweet Katka :D.. :)

"Rande xD..."

16. dubna 2011 v 20:36 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Vždycky se mi automaticky zapne ICQ a začnou mi lidi psát, co je nového. Přišla mi zpráva, že si mě někdo přidal, ale kdo by řekl, že tímhle se rozhodnu zajet do Těšína a čekat na ňákého synka?? :D... Já teda rozhodně ne. Jsem zvědavá jak to dopadne.. ;).. :D... PrincesS Nikkol.. (schválně jestli slova "Miluju tě" budou znít i v reálu).

Pozastavení

13. dubna 2011 v 7:09 | PrincesSNikkol |  →Oznámení←
A máme tady druhé pozastavení blogísu. Vůbec na něho nějak nenacházím čas. To je pořád spravovat známky.. ;D... ae co už.. :)).. snad se mi dnes povede udělat z fyziky za 3.. jestli ne.. tak.. hodně štěstí bych prosila.. :D.. no ae spíše asi ne ;(.. jelikož to učivo vůbec nechápu, ale učitelku to zřejmě taky vůbec netlačí.. :-/..
Dále se blíží hutník na který jdu určo.. xP.. a pak ještě prázdninové vydělávání peněz abych přežila v tomhle worldu a vůbec si zaplatila školu (no jestli z fyziky za 4.. tak doufám, že se tam dostanu.. xP).. No a v srpnu 15.. to bude pařba.. sedět s babinou na gauči, pojídat dort a čumět na bednu :D..

PrincesS Nikkol

Nejpes 2011 Sep

8. dubna 2011 v 19:28 | PrincesS Nikkol |  →Oznámení←
S mamkou jsme přihlásily našeho komedianta do soutěže nejpes, protože si myslíme, že tam patří.. :) za každý hlas pro něj budeme rády.. :)


Střední škola

7. dubna 2011 v 16:32 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Jsem v osmé třídě, takže je už načase si zvolit svou cestu, která pro mě bude ta správná. Většina lidí jak se zdá si zvolí obchodku nebo hotelovku, kde je největší zájem. Určitě se to vyplatí, ale já chci dělat školu (když už je to teda něco, co si můžu zvolit), která mě bude bavit. Zvolila jsem si sama střední zemědělskou školu v Českém Těšíně.
Možná si někdo pomyslí, že mě škola nebude bavit a uteču dřív než kdokoliv stačí říct "Střední", protože to tam je těžké. Ale můj názor na to je takový, že každá škola je svým způsobem těžká.
Mě se třeba líp učí kostra koně (i s latinskými názvy) než vypočítání poloměru kružnice v matice. :)) Tím chci říct, že všechno, co mě baví se mi lépe dostane do hlavy než to, co nenávidím nebo mě nějak nezaujalo.
Na budoucnosti mi záleží, to ano a vím, že s touhle střední práci nenajdu, ale pokud mám otevřených více cest a více možností, které si zařizuju už teď tak nevidím problém dělat i tohle.
Teď jen doufat, že průměr jako já snad příjmou a budu šťastná než jsem kdy byla. :))
Od života chci totiž stále víc a víc.. a stále víc a víc nechci nic.

PrincesS Nikkol
Na jakou střední chcete vy..? -Komentáře-