Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Únor 2011

Upírův pomocník

25. února 2011 v 9:55 | PrincesS Nikkol |  →Filmy←

Upírův pomocník

obal
Darren je velmi oblíbený kluk ve škole, nosí výborné známky, prostě slušňák, ale jeho nejlepší přátel Steve je jeho pravým opakem. Tahá ho sebou do malérů a je posedlý upíry, za to Darren je posedlý pavouky. Rodiče Darrena mu zakážou se se Stevem scházet, ale on je neposlechne.
V den kdy se Steve dozví o rozhodnutí jeho rodičů je trochu naštvaný, ale všechno přeruší plakát, který vypadne oknem ze záhadného auta. Plakát do obludária.
Plakát Darrenovovi objeví jeho učitel a doufá, že tam nikdo ze třídy nepůjde. Ale Darren se Stevem jsou už rozhodnutí. Vydají se do obludária.
Představení začíná, ze začátku je trochu brutální kdy jakýsi vlčí muž ukousne ženě ruku, ale nakonec se ukáže, že této ženě všechny končetiny dorůstají. Později nastupuje žena, která ví všechno a za svého partnera si zvolí právě Darrena.
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant, Salma Hayek
Ale kdo by čekal, že ji naroste vous.. ;):D
Avšak tato žena spatří nevídané, její partner (upír) je v obrovském nebezpečí, upozorňuje ho aby nechodil na představení, že to je nebezpečné..
Neposlechne a vystoupí se svým pavoukem, který okouzlí Darrena..
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant, John C. Reilly
Ovšem... Steve si všimne.. jedné maličkosti.. tu osobu přece zná, je to upír!
Pavouk jehož jediné kousnutí způsobuje smrt spadne Darrenovi na koleno. Upír si jej vezme zpět, ale Darren toho pavouka chce. Představení je náhle ukončeno když jejich profesor vtrhne ještě s několika lidmi a všemu dají konec. Mezitím co se tam hádají se Darren vloupá za pavoukem a v upírově pokoji ho ukradne.
Další den si pavouka vezme do školy. Steve ho objeví a začne si klec prohlížet, ovšem spadne mu na zem a pavouk uteče. Oba chlapci chytají pavouka po celé škole kde se na chodbě hemží spousty lidí. Steve vezme smeták a snaží se pavouka zabít, ale on mu skočí pod tričko a pak vyběhne na obličej kde se zakousne. Steve padá okamžitě k zemi a je převezen do nemocnice kde umírá. Pavouk uteče za svým majitelem a Darrenovi nezbývá nic jiného než požádat o zachránu svého kamaráda upíra.
Upír zachrání život Stevemu, ale přitom promění Darrena.
Darren se musí rozloučit se svou rodinou, naplánuje svoji smrt a pohřeb může začít.
Steve si všimne, že jeho kamarád není mrtvý! Je upír, celým zoufalstvím s ním na pohřbu začne třepat a nadávat na něj. "Ty kreténe!"
Darren se dostává do společnosti obludária kde se zamiluje do Rebeccy, ale v něčem je jeden problém. Někdo ho chce pro sebe, netuší proč.
Unesou jeho rodinu a Darren ji musí zachránit.
Později se dozvídá, že jeho nejlepší přítel je jeho nejhorší nepřítel..

PrincesS Nikkol

(konec je shrnutý, protože nechci aby se někdo připravil o ty nejlepší části.. ;))

Interview s upírem

24. února 2011 v 19:38 | PrincesS Nikkol |  →Filmy←

Interview s upírem

Reportér poslouchá neuvěřitelné vypávění mladého Luise (Brad Pitt jen tak mimochodem ;)), který je "prý" upír. Luise reportérovi vypráví o svém pohnutém životě při němž přišel o manželku a dítě, tehdy pro něj život ztratil smysl.
Bylo mu jedno jestliže zemře. Avšak jednoho dne si jej našel upír jménem Lestat a dal mu nesmrtelnost. Luise odmítá zabíjet a brát si krev lidí, za okny poslouchá své otroky vyhánět zlé duchy (v jejich podobě). Příjde za ním jedna ze služebnic a začne se vyptávat, poslední dobou se chová divně, jenže než stačí cokoliv dalšího říct rázem ji prokousne žíly na ruce.
Služebná se rozkřičí a Luisovi nezbývá nic jiného než ji navždy umlčet. V celém chaosu vyběhne ven a začne křičet, že je ďábel a ať všichni otroci utíkají, ať se zachrání kdo může. Všechno své bohatství zapálí a hodlá shořet s ním, jenže Lestet si pro něj příjde a zachrání ho.
Spolu zkončí v nějaké díře dokud Lestet nesežene nové bydlení. Stále chce donutit Luise aby zabíjel, ale ten to odmítá. Odmítá nabízenou krev.
Luise uteče do kanálů a bude se živit krysami. Lestet zabije matku jednoho dítěte o čemž se samozřejmě dozví Luise, vydá se na místo kde se nachází "démon" a vidí malé dítě. Sedí u mrtvoly své matky a marně se ptá jestli bude maminka v pořádku. Luise neodolá krve malé holčičky, která ho objala a zakousne se ji do krku. Lestet se objeví v místnosti a začne se smát. Později připraví pro Luise překvapení, malou holčičku nechá napít své krve a promění ji v upírku.
Ano, mladá Claudie je dokonalá. Pro Luise je to nová naděje o kterou nikdy nechce přijít a ona o něj.
Ovšem Claudii přestane bavit být malá a pořád stejná. Uvidí vyvinutou nahou ženu a chce být přesně taková. Závidí ji. Ženu maluje a maluje pořád dokola až ji Lestet a Luise najdou jako hnijící mrtvolu u Claudie v posteli. Claudie je na ně naštvaná, že ji proměnili v upírku, nenávidí je za to. Později se však sklidní a svůj nesmrtelný čas chce strávit jenom s Luisem. Rozhodne se zbavit Lesteta, jehož přelstí a nechá ho napít z mrtvé krve.
Společně s Luisem jeho mrtvolu zavezou do močálu kde ji hodí a vrátí se zpět domů. Jednoho dne je však čeká nemilé překvapení v podobě stále žijícího Lesteta, který se dostal z močálu a jemuž zachránil život krokodýl.
Luise aby zachránil sebe a Claudii zapálí celý dům a oheň se rozšíří po celém městě. Dostanou se na loď, která pluje pryč od ohně, jenže cestující onemocní jakousi zahádnou nemocí, takže na lodi zůstanou živí jen Luis a Claudie.
Luise zatouží po tom aby našel svůj druh a hledá všude, jenže bez úspěchu. Nakonec se vypraví do Francie kde hodlají zůstat a tam potkají zvláštní sektu upírů, která pořádá divadla.
Luise bude touto sektou požádán aby zůstal, Claudie zůstat nechce a v tuto chvíli se jejich cesty rozdělují. Claudie požádá aby ji Luise proměnil někoho kdo by s ním zůstal, vybere si matku, která přišla o dítě. Chce se postarat o Claudii, jenže v tu chvíli je upíři všechny pochytají. Luise zavřou do rakve s které není východu a Claudii s matkou do místnosti, která bude brzy celá osvětlená.
Claudie příjde s její novou matkou o život a Luise zachrání vůdce těchto upírů jenž je všechny pochytali a každému udělili něco.
Luise se pomstí a všechny ty upíry do jednoho spálí v jejich rakvích. Jednoho dne se vydá zpět na místo kde kdysi žil a ucítí vedle hřbitova pach upíra. Vydá se do jakési kaple a vyšlape pár schodů. Nahoře sedí naprosto zesláblý Lestet, který se bojí všeho okolo sebe a neví jak se vůbec všechno venku změnilo. Nechá ho tam a zmizí, netušíc kde je teď.
A tady ukončuje současný Luise své povídání. Reportér ho nechápe, vždyť má tolik možností, může si s lidmi dělat co chce. Požaduje po něm proměnu, Luise se naštve a na místě ho chce zabít, jenže pak si to rozmyslí a zmizí. Repotér nasedá do auta a s tímto vyprávěním natočeným na kazetu se vydá domů. Kazetu vloží do radia a cestou ji poslouchá, ale pak mu do auta skočí nový pasažér. Lestet reportérovi prokousne hrdlo a ujme se řízení, v plné síle..

PrincesS Nikkol

zdroj obrázků (www.osobnosti.cz)

Versailles - Serenade

24. února 2011 v 17:38 | PrincesS Nikkol |  →Versailles←
Stejně jako zemřel jejich člen Jasmine Yu tak i vytvořili nové album... Jubilee.. řekla bych, že song Serenade, který sem teď vložuji nejspíš je věnován Jasmine Yu....
Jediné čemu jsem asi rozuměla bylo arigato.. ;D

PrincesS Nikkol


Strify - trochu jiný účes

24. února 2011 v 17:35 | PrincesS Nikkol |  →Cinema bizarre←Ty dlouhé vlasy mu slušely víc ;(... poskytovatel obrázku: www.cinema-bizarre.blog.cz

PrincesS Nikkol


Within Temptation - All I Need

18. února 2011 v 20:28 | PrincesS Nikkol |  →♫Music♫←


I'm dying to catch my breath
Oh why don't I ever learn?
I've lost all my trust,
though I've surely tried to turn it around

Can you still see the heart of me?
All my agony fades away
when you hold me in your embrace

Don't tear me down for all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe
Don't tear me down
You've opened the door now, don't let it close

I'm here on the edge again
I wish I could let it go
I know that I'm only one step away
from turning it around

Can you still see the heart of me?
All my agony fades away
when you hold me in your embrace

Don't tear me down for all I need
Make my heart a better place
Give me something I can believe

Don't tear it down, what's left of me
Make my heart a better place

I tried many times but nothing was real
Make it fade away, don't break me down
I want to believe that this is for real
Save me from my fear
Don't tear me down

Don't tear me down for all I need
Make my heart a better place
Don't tear me down for all I need
Make my heart a better place

Give me something I can believe
Don't tear it down, what's left of me
Make my heart a better place
Make my heart a better place

Překlad:
Umírám touhou chytit svůj dech,
o, proč jsem si to nikdy neuvědomila?
Ztratila jsem veškerou svou víru,
ačkoliv jsem se to pokoušela zvrátit.

Vidíš stále mé srdce?
Všechno mé utrpení mizí,
když mě držíš v náručí.

Neshazuj mě
pro vše, co potřebuji,
udělej mé srdce lepším ,
dej mi něco, čemu můžu věřit.
Neshazuj mě,
otevřel jsi dveře,
nenech je zavřít.

Jsem tady opět na kraji,
přeji si, abych to mohla nechat být.
Vím, že jsem jen jeden krok pryč
od toho to zvrátit.

Vidíš stále mé srdce?
Všechno mé utrpení mizí,
když mě držíš v náručí.

Neshazuj mě
pro vše, co potřebuji,
udělej mé srdce lepším ,
dej mi něco, čemu můžu věřit.
Neshazuj mě,
otevřel jsi dveře,
nenech je zavřít.

Zkoušela jsem to mnohokrát, ale nic nebylo opravdové.
Udělej, ať to zmizí, nezklam mě.
Chci věřit, že tohle je opravdové.
Zachraň mě před mým strachem,
neshazuj mě.

Neshazuj mě
pro vše, co potřebuji,
udělej mé srdce lepším.

Neshazuj mě
pro vše, co potřebuji,
udělej mé srdce lepším ,
dej mi něco, čemu můžu věřit.
Neshazuj dolů to,
co ze mě zůstalo,
udělej mé srdce lepším ,
udělej mé srdce lepším.

PrincesS Nikkol


New moon (Nový měsíc) - 8.část

15. února 2011 v 18:28 | PrincesS Nikkol |  Parody Twilight sagy
Edward: "Aro!"
Aro: (Pustí telku)
Bella: (Nereaguje)
Jaco: "Bello! BELLO!" (Třese s ní)
Edward: "Víte co? Jsme v hajzlu!"
Alice: "Neříkej"
Bella: (Pořád nereaguje)
Aeo: (MTV)
Jacob: (Odveze Bellu do nemocnice)
Edward: "Alice… Mám Nápad"
Alice a spol.: "MLČ!"
Bella: (Probírá se na nemocničním lůžku)
Edward: "Ten fakt bude fungovat!"
Alice: "Ten minule taky fungoval a jak to dopadlo? Ležíme ve smradlavém sklepě, s vázaní a s občasnou návštěvou psychopatického magora! Ne Edwarde…Už mlč!"
Jacob: (Čeká na výsledky) "Doktore, co s ní kurva je ?!"
Doktor: "Tak hele pane, chovejte se slušně. Vaše paní je v pořádku, je to jen šok. Ale…
Aro: (Blber "Baby! Baby!")
Edward: "Ne fakt… Dejte mi poslední šanci, prosím."
Rose: "Fajn…poslední."
Edward: "Vidíte ty vitríny?"
Alice: "Jo, a co s nima?"
Edward: "Rozbijte je !" (A tak rozbili vitríny a taky to, co bylo v nich)
Jacob: "Šok? Z čeho?"
Doktor: "Moc velká psychická zátěž, musela vidět něco opravdu zlého, ale TO bude v pořádku."
Jacob: "Co bude v pořádku?"
Edward: "Ok. Teď počkáme"
Alice: "Twl, dyť nás zabije! Rozbili jsme jeho nejdražší zboží!"
Doktor: "Že se z toho šoku dostane ,ale…"
Aro: (Slyší zvuk rozbíjejícího se skla, letí dolů do sklepa. Vidí rozbité svoje milášky, popadne prvního koho má po ruce (Rose) a zabije ji)
Jacob: "Ale ?!"
Edward: "Ach.. Konečně bude ticho.. Díky Aro." (Usměje se)
Cullenovi: "CHCÍPNI !" (Na Edwarda)
Doktor: "Ale… Potratila.."
Aro: "Rozbijete ještě jednu věc a přidáte se k ní!"
Jacob: "Néé!" (Zhroutí se na zem)
Edward: "Když neslyšíš nic jiného tak jak tě máme zavolat ?!"
Aro: "Já slyším… Bohužel to není nic zajímavého..Takže ignor!"
Doktor: (Poplácá ho po rameni) "To bude dobré."
Edward: "Ani nevíš co jsem ti chtěl!"
Jacob: "Kde je?"
Aro: "Tak povídej"
Doktor: "Na pokoji číslo 5. Ale prosím uklidněte se. Další psychickou zátěž vážně nepotřebuje."
Edward: "Teď když si mi zabil ségru ti už nikdy nic neřeknu!"
Jacob: "Jo…" (Jde za Bellou)
Alice: "Co to bylo kurva za plán?! Nevyšel!
Edward: "Jak to myslíš? Vyšel.. Je tu a je naštvaný!"

Rasismus - jsme tak jiní a přitom stejní

14. února 2011 v 20:04 | PrincesS Nikkol |  →Články týdne←
Ano rasismus, jednoduchý pojem pro zavrhování lidí ve společnosti díky jejich rozdílnosti.

Každý jsme jiný, každý jsme originál, ale přitom jsme naprosto stejní.

Proč bych se nemohla kamarádit s černým a žlutým tak stejně jako se svou rasou bílým..?

A já dávala šanci všem, a dokonce i těm černým, jenže jsem netušila jak někteří můžou být takové svině. No opravdu, v Českém Těšíně jsem bydlela vedle cigánů a byla to ta nejhorší společnost vůbec! Jejich chování bylo naprosto nemorální a už 7 kluka si vezla policie. Myslím, že tihle cigáni nedělali moc dobrou pověst těm jiným. Proto chápu zavrhování, každý hážeme ostatní do jednoho pytle. Jenže jsem přišla do Třince a tady se ukázalo, že cigáni nejsou takové svině. Našla jsem si i kámošku mezi nimi, protože s nimi se skvěle vycházelo. Jsou tady fajn a tím chci říct opravdu fajn. Chtěla bych aby byli takoví všude..

Žlutí.. vidíme je všude, nemusíme ani jezdit do Asie abychom se s nimi setkali, že? Příjdeme do "ťamanské prodejny" a vidíme je tam, všude okolo nás. Jakoby nás nahrazovali, zlí roboti přicházející zničit svět, ale tak to není. Jejich populace a přelidnění je tak vysoká, že v Číně můžou mít pouze jedno dítě každý pár. Já bych řekla, že to vůči nám je fér, ale vůči nim není. Ale přesto to udělali a za takovou věc by opravdu mohli dostat pochvalu. Ale i oni nejsou svatí, ostatně člověk jako člověk, že?
Jednoho nádherného dne jsem si vyrazila na nákupy k ťamíkům a co neslyším? Jeden žlutý si dělá srandu z bílého. Smál se jeho řeči a předváděl ho ostatním, jenže si zřejmě neuvědomoval, že já se právě tiše směju jemu jak mluví on sám. Sice to nikomu nepředhazuju jako hladovým psům, ale i tak každý si domyslíme, že z nich máme srandu ;).

Jak oni, tak i my, jak my tak i oni.

Ale co myslíte ? Vyřešila by se tím pracovní krize kdyby byli všichni tihle.. přistěhovalci vyhozeni ze státu? Určitě. Ale nadruhou stranu, jak by to oni udělali u nás? I češi jezdí do zahraničí za prací, asi proto, že tady je málo pracovních míst!!!

PrincesS Nikkol


New moon (Nový měsíc) - 7.část

14. února 2011 v 20:02 | PrincesS Nikkol und Katuchanka |  Parody Twilight sagy
Bella: (Spí, zdá se ji o svatbě s Jacobem)
Edward: "Do sklepa? VELMI ORIGINÁLNÍ""
Jacob: (Taky usne)
Aro: (Jde se osprchovat)
Bella: (Zdá se ji o jejich dítěti)
Jacob: (Zdá se mu o Edwardovi)
Edward: "To je… v… p… kurva!"
Rose: "Ty seš debil"
Bella: (Zdá se ji o…dortech?!)
Aro: (Zabije nějakou holku a odnese ji do sklepa) "Oběd"
Jacob: (Edward je kajsik v hajzlu)
Edward: "Nasrat"
Aro: (Odchází)
Bella: (Křičí ze spaní)
Jacob: (Slyší Edwarda řvát "Aro ! Ty hajzle!" a pak se probudí)
Edward: "Kurva.."
Alice: "Já měla ještě něco v plánu ty pako!"
Bella: (Kříčí a hází sebou, zdá se ji o Edwardovi)
Aro: "Bude dlouhá noc,
          
řekni že mě máš rád,
           bude dlouhá noc,
           budem rozkoší řvát…!"
Jacob: "Bello!" (Budí Bellu)
Aro: "Ale no tak Aro! Aspoň nezpívej falešně!"
Bella: "Ah.." (Probudí se)
Aro: "Co? Ještě nějaké přání?"
Edward: "Jo. Doveď sem Caiuse"
Jacob: "Co se ti zdálo?"
Aro: "Obávám se že Caius je momentálně zaneprázdněn."
Bella: "O Edwardovi…" (Selže ji hlas)
Jacob: "Co se ti o něm zdálo?"
Jane: "Aro ! Ale no tak! To nemyslíš vážně!" (Je naštvaná)
Bella: "Nejdřív že ho drží v nějakém sklepě a pak..pak…"
Aro: "Snad sis nemyslela že ti bude věrný na věky věku?" (Odvětí ji pobaveným tónem)
Jacob: "A pak?"
Jane: "To sem nemyslela ! Mluvím o tom že jsem tady svázaná s bandou amatérů !"
Rose: "Hele!"
Bella: "Pak že nám chcel vzít z pomsty naše dítě." (Rozbrečí se)
Aro: "Pustím tě jen když se nepokusíš pomoct jim. Jo… a
tu holku můžeš zabít" (Usměje se)
Jane: "No fajn! Hlavně mě pusť!"
Jacob: "Možná má ale velké potíže.."
Aro: (Veme Jane z místnost, zamkne, odnese ji do obýváku a rozváže)
Bella: "Asi…Asi ano.."
Jacob: "A..?"
Edward: "Bože!"
Jane: (Jde skopat Caiuse a zabít tu děvku)
Bella: "Já nevím!" (Zakřičí a vyběhne ven… Běží do lesa, ale v polovině cesty upadne a zůstane ležet)
Aro: (Nuda)
Jacob: (Běží za Bellou a okamžitě ji zvedá)

Reklamy? Do piče s něma!

14. února 2011 v 19:41 | PrincesS Nikkol |  →Oznámení←
Na svém blogu nehodlám trpět reklamy, nesnáším lidi co si příjdou, šoupnou reklamu a světe navštěvuj můj blog!
Tohle jsou přímé reklamy.
Což znamená, že beru tyhle typy reklam..

  • okomentuješ můj blog a k tomu přidáš reklamu, nebo naopak
  • přidáš komentář k článku (který si přečteš!!) a hodíš k tomu reklamu
  • navodíš na stejné téma (př. "Taky mám ráda The Pretty Reckless, jsou boží, mám o nich vlastně celý blog, klidně mrkni. Díky.")
Můžeš mi napsat na jakkoliv starý článek, všechno kontroluju a na všechny komentáře odpovídám.
Vždycky vám návštěvu oplatím!! Případně při prosbě "Prosím taky přidej komentář" přidám i ten komentář, pro mně to není problém. Já reklamy nedělám, protože vím jak je to otravné..!
Reklamy jsou ode dneška likvidovány (mazány), možná se stane, že mám ještě někde reklamu na kterou jsem odpověděla dcl.. nehezky.

:):) Díky za tvůj čas ;)

PrincesS Nikkol


New moon (Nový měsíc) - 6.část

13. února 2011 v 20:32 | PrincesS Nikkol und Katuchanka |  Parody Twilight sagy
Jacob: (hladí Bellu po zádech)
Bella: (přitulí se k Jacobovi) "Ehm... a co... svatba?"
Jacob: "Nevím. Něco vymysli." (otočí se a zase spí)
Bella: (znova se přitulí, ale usnout nedokáže, přemýšlí)
Jacob: (začíná se mu zdát o Edwardovi.. globální oteplování)
Bella: (vstane a vyleze na střechu)
Jacob: (vzbudí se a jde hledat Bellu)
Bella: (přemýšlí o svatbě)
Jacob: "Bello!" (hledá ji na záchodě, v koupelně, celém baráku, vyjde na verandu a pak prohledává nejbližší kanál)
Bella: (pořád přemýšlí, jako by zaslechla svoje jméno... vzpomene si na "Edíka")
Jacob: (leze do kanálu)
Bella: (byl to dobrý nápad říct Jacobovi ano?)
Jacob: (vrací se a pak ji vidí na střeše)
Bella: (určitě to byl dobrý nápad! Najednou se ji udělá špatně)
Jacob: (leze za ní na střechu)
Bella: (běží na záchod, zvrací)
Jacob: (leze zpět dolů... na hajzl)
Bella: (dostane chutě.. co takhle... zmrzlina a okurky?)
Jacob: (dostane chutě.. Bella..)
Edward: (chce odejít, ae pořád je svázaný)
Bella: (v tom.. kurva...snad..snad) "Jacobe!" (vyjekne hystericky) "Jedeme do lékárny. HNED!"
Aro, Marcus, Caius: (přesvědčí se že jsou všichni dobře přivázaní a odchází)
Jacob: "Co?!" (přiletí za ní)
Edward: "To jsme dopadli.." (povzdech) "Aro! Kurva!"
Bella: (nechce ho děsit) "No víš... něco potřebuju.. rychle." (prosebný a zoufalý pohled)
Aro, Marcus, Caius: (snídají), Aro: "Minutku."
Jacob: (vezme Bellu na motorku a pfůůůůů!)
Edward: "Já mám hlad! Kurva Aro odvaž mně!"
Aro: (donese mu nějakou holku) "Na."
Bella: (křečovitě se drží Jacoba)
Edward: (natahuje se po ní)
Rosalie: "Kurva! Okamžitě mně pusťte!"
Jacob: "Bello?"
Bella: "J...jo?"
Aro: "Jó momént!"
Rosalie: "Momentuj mnohem méně!"
Jacob: "Mohla bys trochu povolit?"
Bella: "P...promiň." (začne brečet)
Aro: "Ticho! Já jím!"
Rosalie: "Dělej kurva!"
Edward: "Buď nachvíli sticha, jím."
Jacob: (zastaví) "Bello si v pohodě?"
Aro: (zavře dveře ložnice a vrátí se k "jídlu")
Bella: "J..jo...snad. Jen mě prosím co nejrychleji, ale opatrně!, zavez do lékárny." (smutný úsměv)
Jacob: "Jo." (jsou u lékárny)
Edward: "Aro!!!"
Bella: "Počkej tady prosím.." (vejde do lékárny) "Dva těhotenské testy prosím." (zaplatí a zamíří na záchod, udělá si test a... je v tom! Vyjde ven) "Jaku? Musím ti něco říct."
Aro: (neslyší, jde se osprchovat)
Jacob: "Ano Bello?"
Edward: "Jdem tu postel posunout společně ke dveřím. Celé tělo házejte dopředu. Raz.. dva.. tři!" (posunují postel)
Bella: "No víš.. jsem těhotná." (bojí se Jacovy reakce)
Aro: (ve sprše) "Lá, lá, lá."
Jacob: "Co....?" (začne brečet)
Edward: (vyrazí s ostatními dveře)
Bella: "Pochopím jestli to dítě nebudeš chtít. Jen prosím nekřič!!!" (znova se rozbrečí)
Aro: "Lá, lá, lá, lá, lá, lá, lá...!"
Jacob: "Bello.. to je... to je... SKVĚLÉ!"
Rosalie: "Co teď ty chytráku?"
Edward: "Řvěte. ARO! ARO!"
Aro: (vyleze ze sprchy) "E?"
Bella: (usměje se a vrhne se na něho (obejme ho))
Jacob: (nadšeně ji objetí oplatí)
Edward: (s ostatními civí na Ara a doufají, že si té zdi nevšimne..)
Aro: "Opravu té zdi si zaplatíte, byly na ni zlaté fresky."
Bella: (pustí Jacka) "Mohli bychom jet domů?"
Jacob: "Jistě." (bere Bellu domů)
Edward: "Jaké zdi?"
Aro: "Té co jste zbořili! Něco kolem 20 - 30 milionů! Máte?"
Bella: (přijeli domů, zakopne, spadne)
Edward: "Máme, ale nedáme! Zažalujeme vás za držení proti naši vůli! Půjdete k soudu!"
Rosalie: "Ehm... Edwarde..? Oni jsou soud."
Edward: "Kruci."
Jacob: "Teď tě už nepustím." (drží Bellu)
Aro: "Buď dáte, nebo následuje trest."
Bella: (usměje se) "Tak s tím souhlasím."
Edward: (potichu) "Ten už následoval.. v posteli seš nemožnej.."
Jacob: "Ok."
Aro: "To je hezké." (úsměv) "Protože zrovna ty máš co říkat."
Bella: (vejde domu a sedne si na gauč, začne panikařit, dítě, dítě?! vždyť já ani nevím jak se o něho postarat.. a vždyť jsme se s Jackem ještě ani nevzali! ve tváři má divný výraz)
Edward: (úšklebek) "Jestli sis nevšiml byl jsem svázanéj!"
Jacob: (přemýšlí nad dalšími dětmi)
Bella: "Jacobe? Nejsem si jistá jetsli to zvládnu." (rozbrečí se)
Aro: "Jak chceš... když teď budeš ohodnocen aspoň jako "fajn" nemusíte nic platit ale jestli ne? Vaše smůla, souhlasíš?"
Edward: "Ne. Nic ti platit nebudeme pokud nás nerozvážeš!"
Jacob: "Zvládneme to společně."
Aro: "Má nabídka platí.. rozvážu jen tebe."
Bella: (obejme ho) "Půjdu spát." (uražený pohled na schody)
Edward: "Ne ostatní? Tak to si... NASER!"
Jacob: (dovede ji do pokoje)
Aro: "Můžete tak zůstat ještě hodně dlouho.. Edwarde.. ty se můžeš vysvobodit."
Bella: "Díky." (lehne si a okamžitě usne)
Edward: "Co nechápeš na tom, že chceme ven?! Je to tvoje chyba - neměl si nás tak nechávat!"
Jacob: (lehne si k ní)
Aro: "Jak chceš!" (první vezme svázanou Rose, která se nemůže bránit a odnese ji do sklepa, tak sváže a poodnáší i ostatní)