Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Srpen 2010

Vampires Suck - parodie twilight ságy

31. srpna 2010 v 16:06 | PrincesS Nikkol |  →Filmy←

Vampires Suck


Naprosto skvělá parodie na stmívání, nový měsíc, zatmění a dcl i rozbřesk. Doporučuju. Kat říkala, že je to lepší než originál tak bych řekla, žhe to taky doporučuje.. ;)

Tahle parodie je od tvůrců disaster movie, takhžé to stojí za to.. ;)
http://media.fresnobee.com/smedia/2010/08/19/13/7sucksmall.mi_embedded.prod_affiliate.8.jpg
http://extras.mnginteractive.com/live/media/site21/2010/0825/20100825_115558_vampires-suck.jpg
En stinkende spoof


PrincesS NikkolV Německu se splašilo sto koní, zranili 44 dětí

27. srpna 2010 v 14:10 | PrincesSNikkol
Ve čtvrtek večer se v Lathenu na severu Německa splašilo sto koní, kteří šli v průvodu. Zraněno bylo celkem 44 dětí ve věku od osmi do sedmnácti let. Čtrnáctiletá dívka je ve vážném stavu, uvedla agentura DPA s odvoláním na policii.

Koně se splašili večer při slavnosti v okolí statku, kde se běžně na koních jezdí. Šli v průvodu, kterého se účastnilo na sto dětí a mladistvých doprovázených několika dospělými.
V čele průvodu jelo šest jezdců s pochodněmi, když jedna z nich spadla na zem. Několik koní se splašilo a své mladé jezdce shodili. Přes padlé jezdce se poté přehnalo celé stádo.

Můj názor: Tak to je trochu maras, že se splašilo celé stádo, ae tak koně jsou plachá zvířata a jakmile spatří oheň hledají možnost úniku. A pokud nikdo s tímhle nepočítal tak se nedivím, že to tak dopadlo. A vůbec co je to za nápad sedět na koni s pochodní v ruce?! Větší blbost jsem v životě neslyšela.. a že já toho slyšela, jenže pochodeň? Prostě blázni a taky to tak dopadá, že?
Potom jsem se podívala na názory a byly dva rozdílné.

Jana Janoušková z Olomouce uvedla tohle:
Byla to nehoda,koníci jsou plašani.
Zvířata se ohně bojí.

A Vít Pelc z ústí nad labem řekl tento velmi nelogický názor:
Zavřít koně, až zčernají!

No jako k čemu zavírat koně, když oni sami za to nemohli?! Tohle je jejich přirozená reakce a navíc oni tam bít nechtěli. Chyba byla na straně toho kdo upustil pochodeň a pořadatele. Jak už jsem řekla : Co je to za nápad držet pochodeň na koni?!

PrincesS Nikkol


Tak trochu moudro na xteenu..

27. srpna 2010 v 10:46 | PrincesSNikkol |  →Můj život←
Na xteenu jsem potkala holku toho typu : "Já jsem nejdokonalejší na celém světě, vím o tobě všechno, protože se stačí na tebe jenom podívat." Prostě soudí knihu podle obalu.. tyhle lidi jsou prostě trapáci. Možná jsem taky trapák, když o ni něco píšu, ae jednoduše řečeno. může bít krásna, ae bez mozku je to jen blbá bárbíe.. ;)
640491660 její icq.. ;) jen se ji klidně ozvěte.. :D čím víc tím líp.. ;)

PrincesS Nikkol


Emilie Autumn - životopis

24. srpna 2010 v 10:28 | PrincesS Nikkol |  →Emilie Autumn←

Emilie Autumn


Povolání: Zpěvačka, houslistka
Věk: 30
Datum narození: 22.9.1979
Místo narození: Malibu, Kalifornie, USA
Znamení: Panna 

Emilie je americká zpěvačka, houslistka a také módní návrhářka ( své modely si vyrábí sama). Svůj hudební styl sama nazvala jako "victoriandustrial" , dal by se to charakterizovat jako alternativní elektronika s gothic rockem, punkem i industrialem. Emilie také věří, že každá žena je víla. Je to umělkyně každým kouskem, dokonce její pes nosí vílí křidýlka (říká mu "fairy-dog"). I díky své extravagci se prosadila jak v USA tak i na ostatních kontinentech ( hodně fanoušků má v Německu a Holandsku). Na svém kontě má celkem tři alba: Enchant (2003), Opheliac (2005) a Laced/Unlaced (2007). Své fanoušky potěšila i Deluxe Edition alba Opheliac z roku 2006. Ještě z téhož roku pochází i EP Lair & Dead is the new Alive.

PrincesS NikkolTwilight saga, zatmění/eclipse

23. srpna 2010 v 17:09 | PrincesS Nikkol |  →Filmy←

Zatmění/eclipse


Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?

Belle se v jednom filmu objeví 3 problémy a z toho jeden z nich vyřeší.

 - Má oblíbenkyně Bree Tanner.. :)

Můj názor: Film byl lepší než kterýkoliv s předešlých dvou. Jacob Bellu miluje ona ho také, ae neuvědomuje si to, protože je velmi věrná Edwardovi. Jenže polibkem se všechno skomplikuje a další problém je na světě. Jakoby nestačil problém okolo Volturiových a Victorie. Jediný problém, který se vyřeší bude s Victorií, ale kdo četl Krátký druhý život Bree Tannerové (má oblíbenkyně stejně jako herečka, protože pochopila velmi dobře svou postavu a navíc mi příjde zajímavá) zjístí, že Volturiovi se spikli s Victorií, ae když Victorie selhala tak zase byli velmi věrní "zákonu". Podle mně Bree přestala existovat naprosto nefér, ale.. což, že? Odpověď zní: Jane. Jakoby samotná Jane byla jedna z vůdců.
Herečka Jane sama o sobě je velmi schopná, ae samotná Jane je podlá mrcha. Ale proč bychom ji měli rozebírat do detailů? Je to sice velmi zajímavá osobnost - to ano, ale tenhle film není o ní, ae o lásce Edawarda a Belly. Takže se k nim vrátíme.
Bella má tedy velmi velké komplikace, ae ve čtvrtém ( a doufám, že ne posledním díle) by se mělo všechno rozuzlit.., jenže jakoby samotný čtvrtý díl nebyl dopsán. Chybí tam jak všechno dopadne okolo Volturiových. To jakože Volturiovi všechno vzdají jenom proto, že Aro řekl? Přeji si aby příběh měl konečný konec. Aby se ukázalo co ještě Volturiovi hodlají podniknout - tedy chci tím říct, že jistě se nevzdají zničení své velké konkurence, nebo ano? Tak proč do toho byli tak hrr a najednou nic..? Odpověď může předložit jedině Stephanie Meyerová...


PrincesS Nikkol


Mrtvá nevěsta Tima Burtona

22. srpna 2010 v 17:05 | PrincesS Nikkol |  →Filmy←


V jednom malém viktoriánském městě připravují rodiče svatbu svých dvou nesmělých mladých lidí, kteří se však dosud nesetkali tváří v tvář. Zbohatlíci Nell a William Van Dortovi vždy snili o tom, že se vyšplhají na vyšší příčku společenského žebříčku. To, co jim nechybí na plných měšcích, však postrádají na urozeném původu. Druhá rodinná větev - aristokrati Maudeline a Finis Everglotovi, přímí potomci vévody z Everglotu, jsou na tom přesně opačně: nechybí jim urozený původ, ale jejich pokladna zeje prázdnotou. Zdroj peněz jim vyschl už před drahně dlouhou dobou a jim nezbývá jiná cennost, než jejich jméno a společenské postavení…a sličná dcera Viktorie.

Jakkoli o ní zpočátku nikdy neuvažovali jako o jejich rodinném pokladu, časem se ukáže, že je to právě ona, kdo je může výhodným sňatkem s Van Dortovic synem Viktorem uvést zpět mezi smetánku. Everglotovi jsou ochotni zavřít obě oči a provdat svou Viktorii za syna i tak nízkých lidí, jako jsou Van Dortovi, ostatně rychlí zbohatlíci jsou také zbohatlíci. Dohoda je tedy uzavřena a všichni se těší na výhody, které jim to přinese - snad až na nevěstu a ženicha. Stejně však všichni ví, že manželství a láska jsou dvě rozdílné věci, jen se na to zeptejte Maudeline a Finise. Poprvé se zraky Viktora a Viktorie střetnou na schůzce, na níž dojde k vzájemnému představení rodin a následné zkouškce svatebního obřadu. Jakkoli by ti dva mohli pořádat závody v tom, kdo z nich je nesmělejší, přece jen se zdá, že jejich šance vytvořit perspektivní pár nejsou úplně ztraceny. Na zkoušce však Viktor stále znovu a znovu kazí přednes svého manželského slibu a nechtěně dokonce způsobí, že se vznítí róba jeho nastávající tchýně, takže jej pastor Galswells vykáže za dveře, aby tam pobyl, dokud jeho chování nebude odpovídat závažnosti chvíle.

Jsa ponížen, vydá se Viktor do temných hvozdů, které obklopují vesnici. A světe div se, v lese je najednou schopen přednést svůj slib bez jediné chyby či zadrhnutí, dokonce zajde tak daleko, že při odříkávání nasadí zásnubní prsten na kořínek, který trčí ze země. Bohužel to však není kořínek…Z ničeho nic ze země povstane tělo hrozivé a přitom krásné mrtvé ženy v polorozpadlých šatech - a to, co Viktor považoval za kořínek, je kůstka z jejího prstu. Chtě nechtě se tak Viktor vydal do rukou Mrtvé nevěstě. Ta byla kdysi o svatební noci zavražděna a od té doby čeká na svého ženicha, aby splnil své sliby. Ačkoliv už je tomu mnoho let, co její srdce uhodilo naposled, stále hledá pravou lásku a manžela, kterému by spočinula v náručí. Nešťastnou záměnou se tímto ženichem stane Viktor, který se svou paní musí sestoupit do Země mrtvých, která je zrcadlovým obrazem našeho světa - tamní hospody mají stále otevřeno a mrtví jsou ve skutečnosti víc živí, než ti, co jsou na povrchu zemském.

Viktor se několikrát neúspěšně pokouší o útěk za Viktorií, které se nikoho nedaří přesvědčit, že její snoubenec je lapen v podsvětí. Everglotovi se o Viktoriiny city nezajímají a zahajují přípravy na svatbu s tajemným Barkisem Bitternem, který těží z toho, že se ve správný okamžik dostal na správné místo. Mrtvá nevěsta chce Viktora stůj co stůj udržet v poutech jejich svazku, ten se však snaží utéct ze Země mrtvých do náruče své lásky.Můj názor: Film byl poněkuď morbidní, ae také velmi romatický, dobrodružný a fantastický. Moc mně zaujala mrtvá nevěsta, která udělala něco skutečně neobvyklého a nakonec celý příběh zkončil velmi šťastně.. tedy pokud nevezmeme v potaz, že mrtvá nevěsta dočista zmizela, jenže sama nevěsta to brala jako svobodu.. :)


PrincesS Nikkol


Strach

20. srpna 2010 v 21:03 | PrincesS Nikkol |  →Články týdne←
Strach je lidská emoce založená na kroku zpět. Pokud něco děláme tak jistě, jestliže to děláme s nejistotou - máme strach. Bojíme se různých věcí. Horory vytváření různé zrůdy, kterých se bojíme, protože jsou jiné. Vypadají děsivě. Máme strach z něčeho co je silnější. A pak je tu strach jako fóbie. Fóbie na pavouky, hady, rostliny, zrcadlo (nebo náš odraz) a každá ta fóbie má jméno.
Obrazek
Ovšemže téma je strach, ale fóbie k tomu patří. Strach z toho co se stane. Strach z času. Strach z budoucnosti. Strach z toho co se skrývá ve tmě.
V některých případech naše hlava tvoří iluze, že by jsme se měli bát. V jiných případech nás varuje. Nebo je jednoduše strach na tom pravém místě.
Každý svůj strach by jsme měli překonat, protože kdybychom ho nechali tak - bylo by toho nad hlavu.

PrincesS Nikkol


Upíři

13. srpna 2010 v 16:30 | PrincesS Nikkol |  →Články týdne←

Upíři obecně:

(print image)

Podle všeho co jsem kdy o nich četla se upíři dělí na dvě skupiny: fyzičtí a psychičtí. Když se podíváme hluboko do minulosti tak upíři podle všeho páchnout a nejsou vůbec tak krásní jako v téhle době. V tuto dobu se zobrazují jako velice nádherní a hodně vonící (každý vzpomeneme hlavně na twilight ságu). Jenže podívejme se do svědomí: Viděli jsme někdy důkazy? Já osobně žádné nikdy neviděla a proto na otázku typu "Věříš na upíry?" odpovídám "Ano i ne." Ano protože chci aby existovali, doufám v to a ne, protože jsem v životě neviděla ani jediný důkaz.

Psychičtí upíři:

To všechno co o nich vím jsem si přečetla z různých zdrojů už velmi dávno, ale nadále mi to vízne v hlavě. Některé zdroje uváděly něco málo a tom, že u těchto upírů se cítíte oslabeni a jste unaveni. Tedy bere nám to naši energii. Někteří říkají, že se plíží v noci k spícím obětem a berou jim jejich energii. S dalšího zdroje jsem se dozvěděla něco vím o energii. Lidé mají kolem sebe takový menší okruh energie, ale psychičtí upíři sajou tu energii dokud se jejich samotný okruh nepromění v monstrózní okruh.  Nevím co všechno je na tom pravdy, ale řekla jsem to co vím a řekla to samozřejmě ze své hlavy.

Fyzičtí upíři:

Tyhle z ná každý s filmů. Jak už jsem jednou zmínila podle všeho je každým rokem upír zobrazován jako krásnější, dokonalejší, bez zábran, prostě dokonalost (atd..), jenže když se podíváme hluboko do minulosti spatříme odpudivého upíra. Hnijící mrtvolu co zrovna vstala z hrobu aby vysála celou vesnici.


Můj názor: Ano i ne. Odpověď na otázku "Věříš v upíry?". Jinak na blogu se možná objeví rubrika na toto téma. Ale jenom pokud budu mít krapet času.

PrincesS Nikkol


Micky

6. srpna 2010 v 16:54 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
www.princess-nikkol.blog.cz
www.princess-nikkol.blog.cz
www.princess-nikkol.blog.cz
www.princess-nikkol.blog.cz
www.princess-nikkol.blog.cz

PrincesS Nikkol