Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Červenec 2010

Kocourek ♥♥♥

26. července 2010 v 20:01 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Dne 29.7. 2010 budu mít kocourka. Jméno zatím nemám, ae to mně jistě napadne až bude kocourek u nás.

PrincesS Nikkol


Brzo se rozloučím..?

23. července 2010 v 21:55 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Zdravím mí milí drazí,
v posledních dnech se událo spoustu věcí.. prázdniny začaly poněkuď bolestně, pokračovaly nudně, pak byla zábava a teď zase loučení..
V posledních dnech mi umírá tolik toho co mám ráda až se s toho hroutím.. a nemohu najít lék.
Jsem ráda, že jsem kdy poznala všechny ty skvělý lidiszky, který mi občas lezli na nervy, ale taky dokázali potěšit.. i nad těmi co navždy odešli se pousměji, jelikož si vzpomenu na ty skvělé časy kdy jsme byli jeden tým..
V roce 2009-10 jsem se hodně ohlížela do budoucnosti, ale popravdě se nemohu soustředit na přítomnost.. a minulost bude navždy bolestně píchat v srdci v každém případě..

Nezapomenu nikdy na..:

  • Své věrné přátelé a hlavně Gabku a Simču
  • Stáj hermex, členy a hlavně koně ♥
  • Tu vždycky tak zkurvenou školu :)
  • Své mazlíčky
  • Dům prosících rukou
  • Hřbitov a ty naše hefty s Dendou..
  • Houpačky s naruto clubem
  • Hospoda s kofčou
  • Twilight sága a spousty dalších knih..
  • A spousty dalších věcí, které leži v paměti všech co jsem kdy poznala..

Tohle je jen provizorní rozloučení..
Nezapomeňte.. to ej to hlavní..

PrincesS Nikkol


Mrtvý Jasmine Yu

22. července 2010 v 21:00 | PrincesS Nikkol |  →Versailles←
Po tom co Jasmine Yu zemřel se na internetu konečně objevilo něco víc o jeho životě.

Jasmine Yu


Jasmine Kamijo jednou řekl: "Aby mohl být život, musíme přemýšlet o smrti." Jasmine s tímto souhlasil a spolu s kapelou v tohle věřili. Podepisovalo se to na jejich úžasné tvorbě jež se dotkla srdcí poslachačů celého světa.

Přátelé a fanoušci popisovali Jasmine You jako neuvěřitelného a stále usměvavého člověka. Byl to velmi užitečný a citlivý člověk a přítel. Často přemýšlel o jiných lidech než o sobě samém. Jasmne byl zdvořilý. Řídil si svou cestu k úspěchu během své hudební kariéry.

                                                                      
Kageyama Yuuichi, znám jako Jasmine You se narodil 8. března v Prefektuře Aichi v Japonsku. Pod jeho vyšperkovanými oděvy a skvělým vkusem byl Jasmine typickým mužem s láskou pro automobily, motoristiku, hudbu a filmy.


Navzdory svým mužským zálibám byl Jasmine nejlépe znám svou ženskostí a krásou. Jasmine žil svůj luxusní život v poklidu. Obdivoval přírodní krásy, krajiny a květiny, stejně jako materialistickou módu, automobily a dobrou domácí práci. Ve visuální scéně se Jasmine hodně odlišoval od ostatních hudebníků svými bohatými kostýmy, bohatě načesanými vlasy a různými doplňky, které si mnohdy navrhoval a vytvářel sám.

Jasmine You začal svou Visual kei kariéru v roce 1998, kdy se přidal ke kapele Indies Jakura, který byla založena v Nagoya.
V roce 2003 se kapela rozpadla ale Jasmine se rozhodl dál pokračovat na plný úvazek v jakékoliv z kapel, které se naskytnou. V červnu roku 2006 byl přizvát svým dlouholetým přítelem Hizakim ke svému sólovému projektu. Během dalšího roku se Jasmine přidal k HIZAKI GRACE PROJECT.

Změna v Jasminově kariéře nastala v roce 2007. V březnu se Jasmine přidává k Versailles, spolu se zpěvákem Kamijem(ex.Lareine) a Hizakim(HGP). Aristokratická kapela byla pod pojmem "Aboslutní krása , zvuk a extrémní estetičnost."(překlad není doslovný) .A proto není divu, že kapela hledala další členy jež by byli ochotní spolupracovat s touto myšlenkou. Proto taky Jasmine perfetně zapadl do kapely.

Během této doby Jasmine taky působil v Node of Scherzo , kde taktéž působili Kamijo, Juka a Kaya. Po nějaké době začala činost s Node of Scherzo zpomalovat a pětice se plně pustila do práce s Versailles. Jasmine nebyl vyjímkou a naplno se věnoval Versailles. Jasmine se vždy soustředil na zkoušky se svou kapelou.


Tvrdá práce kapely se vyplatila, jelikož koncem října kapela vydala své první mini album. Jasmine to začínal brát jako koníček a práce s kapelou ho bavila čím dál víc. Miloval kouzla a iluze a proto na různých show předváděl různá kouzla, oblíbený trik s nožem a různé vtípky čímž by pobavil fanoušky , příbuzné a kamarády z kapely. V roce 2008 se kapela ocitla na cestách v zahraničí. Jasmineho sny se začali plnit a to co kdysy bylo opravdu jenom sny se mu konečně realizovalo. V jednom rocela kapela musela stihnout objet Spojené státy, Evrotu a vrátit se opět domů do Japonska aby tak mohli pokračovat s nahrávací společností.

Během posledního roku jeho života, Jasmine stále popoháněl Versailles a úzce spolupracoval se všemi členy během turné a také při nahrávání.
Bylo to v srpnu, kdy Jasmine oznámil, že si potřebuje dát pauzu kvůli svého zdraví a na chvíli si odpočínout od kapely, aby se pak znovu mohl vrátit v plné síle. Ovšem do kapely se už nevrátil.T_T
Dne 9.srpna 2009 Jasmine You umírá na následky jeho zdravotního stavu. Přátelé, fanoušci, přátelé z kapely, příbuzní a hudební svět okolo byli velice otřeseni a zasaženi nevěřitelným žalem, že je navždy opustil tak talentovaný a skvělý bassista a ještě lepší přítel.

Fanoušci, příbuzní a přátelé budou na Jasmineho vždy vzpomínat v dobré, jako na usměvavého a věrného přítele.




A tady nějaké kawai videjko.. na rozloučenou..

PrincesS Nikkol


V 8 třídě..

19. července 2010 v 15:56 | PrincesSNikkol |  →Školní nowiny←
Jak jistě víte tak v osmé třídě už nespatříme Ivu, Szmeka a Káju, kteří jdou na gympl. Ovšem už se nesetkáme ani se Simčou, která nás náhle opustila :'(. Nadruhou stranu nás čeká nová spolužačka s 1. základní školy.
A už ve škole taky neuvidíme Kateřinu, která mně obviňuje s toho, že odchází, ale ať vám řekne cokoliv tak to není pravda. A komu věříte víc jí nebo mně? Raději se o jejich slovech přesvědče, když vám to potvrdím já, protože její pravda může bít překreslená nebo vůbec žádná.
Chtěla bych dodat, že sedmá třída byla nabitá spousty legrace, ale taky nervů a smutku. Všichni co měli nervy nadranc si je přes celé prázdniny můžou vyléčit. A moc děkuju za to, že jste taková třída jaká jste. Moc mi na vás záleží, i když máme ve třídě lidi u kterých bych byla nejradši kdyby tam nebyli. Jenže i ti jsou tam velmi důležití.
Chci abyste přes prázdniny na sebe všichni dávali pozor, protože kdybyste přišli o život tak by to nikomu opravdu neprospělo a nikdo by se nesmál.

A ještě jednou si užíjte prázdnin dokud to jde ;).

PrincesSNikkol


Všechno nejky Welli a Darči..

5. července 2010 v 13:45 | PrincesS Nikkol
//@GDB[132650]//@GDE//@GDB[132630]//@GDE//@GDB[132638]//@GDE//@GDB[132638]//@GDE//@GDB[132626]//@GDE
//@GDB[132629]//@GDE//@GDB[132626]//@GDE//@GDB[132644]//@GDE//@GDB[132636]//@GDE//@GDB[132626]//@GDE

Krátký druhý život Bree Tanerrové (dodatek k zatmění) - Stephanie Meyerová

5. července 2010 v 13:22 | PrincesS Nikkol |  →Knihy←
Druhý krátký život Bree Tannerové





»







Velmi očekávaná novela doplňující ságu Stmívání, kterou Stephenie Meyerová napsala na popud mnoha otázek týkajících se postavy novorozené upírky Bree Tannerová, která se objevuje ve třetím díle ságy (Zatmění), podává pohled na události v životě novorozeného upíra z druhé strany, než je pohled Belly.

Můj názor: Opravdu nerada čtu knihy od znova, ae tahle kniha měla jedině stejný konec.. je to zatmění s pohledu novorozené upírky Bree je o tom jak Bree poznává skutečný upíří život a pak očekávaně přestane existovat. Bree žije pár měsíců a celou dobu aby přežila tak musí bít sticha a jak se říká hledět si svýho, ovšem když dojde na bitvu nechce bojovat. Carlisle ji dá život za to, že se vzdá, ae netuší, že Volturiovi (Jane) ten život nenabídnou..

PrincesS Nikkol