Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Květen 2010

Není čas

26. května 2010 v 16:24 | PrincesSNikkol
Aojky,
takže není čas bít teď na blogu.., jelikož:
  • se musím učit do školy a spravovat známky
  • musím se starat o koně na ufu
  • musím si užívat života
  • musím dodělat překvapení
  • A tohle je nejdůležitější: MUSÍM SE UČIT NA ZZVJ

Proto nebudu už tak často psát na blogu.. málo času a spousty práce.. po prázdninách bude hotovo to překvapení, ae není pro všechny a kdo ho chce vidět musí napsat na icq-až po prázdninách:
582206975

Kat - Kdo nám to je zabouchnutý..? - ICQ

19. května 2010 v 17:58 | PrincesSNikkol |  →Konverzky←
Victoria ‎(17:40):
nj
Asi sem se zabouchla
PrincesS Nikkol ‎(17:40):
No nepovídej.. jaké neobvyklé :-D
Do koho..?
Victoria ‎(17:41):
A co ?... To nebylo pro tebe !! Zapomen ze sem to napsala
PrincesS Nikkol ‎(17:41):
Tak na to théda nezapomenu :-D
Victoria ‎(17:42):
a dyt sem  nic nenapsala (poznámka-výhoda skypu(jdou mazat zprávy))
PrincesS Nikkol ‎(17:42):
Jasnéé :-D
Victoria ‎(17:40):
nj
Asi sem se zabouchla
PrincesS Nikkol ‎(17:40):
No nepovídej.. jaké neobvyklé :-D
Do koho..?
Victoria ‎(17:43):
Ale já fakt nic nenapsala
PrincesS Nikkol ‎(17:43):
Ok ok :-D (Poznámka: Kat je zabouchnutá, zapsat do deníčku) :-D
Victoria ‎(17:43):
Hééj ! Já nesem zabouchnutá
PrincesS Nikkol ‎(17:44):
Ok ok.. však nic neříám :-D (Poznámka: Zapsat k tomu, že se brání, zase) :-D
Victoria ‎(17:44):
Já fakt nejsem zabouchnutá (poznámka-dívat se komu co píšu)
PrincesS Nikkol ‎(17:45):
Však stále nic neříkám (Poznámka: Zapsat, Kat hodně moc zabouchnutá asi toé vypadá na dýl)


PrincesS Nikkol


Syren(Příběhy Septimuse Heapa) - Angie Sageová

18. května 2010 v 18:34 | PrincesSNikkol |  →Knihy←

Syren(Příběhy Septimuse Heapa)

Obálka: Syren
V pátém pokračování fantastické série se Septimus se svým drakem Ohnivákem vydává znovu na dalekou pouť přes moře, aby přivezl své přátele zpátky domů. Teď, když má za sebou hrdinskou cestu do domu foryxů a byl čarodějkou Marcií povýšen do stavu tovaryšského, se tento úkol zdá jednoduchý. Ale návrat domů se zkomplikuje. Při nočním letu přes moře přátele zastihne zuřivá bouře a do Ohniváka udeří blesk. Naštěstí se nedaleko nachází ostrov, na kterém Septimus s Broučínem a Jennou nouzově přistanou a pokusí se draka zachránit. Tady Septimus potkává záhadnou dívku Syrah. Za to, že draka vyléčí, však žádá po Septimusovi pomoc. Kdo je Syrah? Duch? Přízrak? Zoufalý Septimus slíbí cokoliv, ale netuší, jaká hrůza ho vzápětí čeká. Shodou podivných náhod a po řadě neuvěřitelných dobrodružství se na ostrově opět setkávají i další Septimusovi kamarádi a společnými silami se pustí do boje proti zlu, jehož ztělesněním je duch Tercius, který usiluje o zkázu hradu i jeho obyvatel daleko za mořem. Jen díky nesmírné statečnosti a obětavosti všech se podaří jeho úmysly odvrátit.
Můj názor: Tenhle díl je oprvadu napínavý, budeme se zde bát o život Ohniváka, potkáme džiny, duchy posedlosti a zase se uvidíme s přístavními čarodějnicemi! Už zde nebude ani zmínka o Alterovi, ae nadruhou stranu se dovíme něco nového o Simonovi a Lucce. Zde se z minulého dílu dává všechno dokupy a dokončuje se jakoby příběh, ae nejlepší je, že ještě čekáme jednu knihu a k tomu i filmy. Máme se na co těšit!

PrincesS Nikkol


Za dobrotu na žebrotu

11. května 2010 v 20:50 | PrincesSNikkol |  →Můj život←
V téhle rubrice(můj život).. se svěřuji se svou bolestí světu a tahle rubrika je celá o mé bolesti, radosti a štěstí, smůly. Tady se vždycyky zamyslím nad některými věci a právě teď se zaměřuji na rčení za dobrotu na žebrotu..
Tohle rčení jsem měla hluboku v myslí zasaženo.., ae opravdu hluboko, ae nakonec vyšlo na povrch. Osoba.. můj úplý opak byla nazvaná jako by normálně lidi co znají pravdu nazvali mně a já byla nazvaná jako ona. Nedokázala bych žít jako ona.. život bez svědomí.. jaký to asi je život..?
Lidé.. většina potřebuje něco víc než ta druhá osoba, ae druhá osoba to dostane, kdežto ta první ne.. ta první ať žije v utrpení.. té druhé osobě to je jedno. Je jí jedno jak se asi cítí první osoba.. je jí jedno jestli přežije.. je jí jedno, že ji nikdo nepomůže.. je jí všechno jedno.. nezná lidi.. nezná svět, protože si myslí, že střed země je u ní!
Lidé se nenávidí a navzájem milují.. nenávidí, protože něco nemají.. milují, protože soucití. Bát se něčeho neznámého je správný strach.. bát se toho co jsme zažili je k ničemu.
Bolest.. bolest nás všechny táhne vpřed.. lidé co nezažijí bolest v srdci nikdy nezažijí opravdové přátelství. Myslíte si, že mluvím zrovna o vás..? Pokud ano tak se nad tím pořádně zamyslete.., jelikož země je anarchie.. je to zákony, které jsou od toho aby se porušovaly.. země je o bolesti, hříchy.. a všechno to k tomu patří.. stejně jako láska a touha.. jako naděje a vůle. Ale.. patří k tomu i ti dobří(pravdomluvní, upřímní) a ti zlí(lživí, klamári).. všechno.. všechno i pohádky mají v sobě kousek něčeho a tady se jedná o dobro a zlo.. stejně jako v pohádkách, ae..
pokud si špatný budeš si žít dobře.. pokud si dobrý tak to je tím, že za dobrotu na žebrotu. Proč ti dobří příjdou o všechno a nemají nic?! Proč..?
Svět je jedna velká nespravedlnost!

PrincesS Nikkol


Bolest co se vyjadřuje v anonymitě

7. května 2010 v 13:46 | PrincesSNikkol |  →Můj život←

Warning!

Všechno co napíšu je v anonymitě, i když vím, že někteří lidí ví wo co go, ae chci aby nepsali o koho.. jde, jasný?!


Všechny ty holky.. všechny ty mladé co vstupili do naší rodiny.. měla jsem je ráda, ae už je nejspíš nikdy neuvidím nemluvě o tom, že se mi stýská po Katrine. Ale teď se mi po všech stýská 2x tolik, jelikož přišla Sue..
Všichni si myslí jak není dokonalá.. to je samé Sue.. Sue.. Sue.. copak jste všichni zapomněli na Katrine?! Proč to má bít náhrada..? Nemám ji ráda! Nechci aby kazila jméno naší rodiny! Proč já..? Proč tahle rodina..?
Moje pomsta za to jak se chová bude stát za všechny prachy. Pomsta bude pro ni náročná jak psychicky tak i fyzicky. Ona nevezme místo Katrine!
Nikdo.. nikdo nikdy.. nikdy nebude nahrazovat Katrine! Nikdo kdo mi není sympatický! Ta drzost!
Představa.. hrdlem ji projde nůž.. krev stéká po krku jako ta nejlepší a nejsladší věc na celém světě... křik? V žádném případě.. jen snaha o něho.. a s tím nátlakem.. stříká víc a víc krve.. jsem nenasytná! Chci víc!
Druhý obraz.. s hodou náhod ji někdo podkopne nohy a co to tam leží? Hrábě.. hih.. napíchne se na ně.. tři ostré..(och někdo je nabrousil hich) hroty jsou zabodnuty do břicha a zbytek se objeví na zádech.. áách krása. Krev se pomalu řine po celém jejím těle.. v jejím obličeji zděšení.. já se směju.. ano teď už nebudeš tak dokonalá Sue! Teď umíráš a poslední co vidíš jsem já s úsměvem na tváři.. poslední co slyšíš je můj smích a poslední co cítíš je krev a bolest. Sluší ti to Sue.. víc než kdykoliv předtím!
Třetí obraz..
Sedím ve svém pokoji a smutním. Katrine se nevrátí, vždyť je mrtvá! Jak by se mohla vrátit? už ji nikdy neuvidím..nikdy... slyším smích v obýváku.. nj.. to je jistě Sue a moje rodina.. smějí se mému žalu.. už nikdy nebude tahle rodina pro mně dokonalá.. už nikdy se v ní nebudu smát já.. už nikdy.. ledaže... ach ano pomsta je sladká.. stejně už život nestojí za to, ae můj plán musí bít perfektní..
já nechci Sue v týhle rodině..! Nevěřím ji! To jsou jako rodinné vztahy takové, že jakmile někdo vstoupí do rodiny musíme bít hned best friend a úsměvy na tvářích nebo je aspoň předstírat? To se mně může dotýkat naprosto neznámá osoba a já mám bít vklidu?! Ne.. ne
Sue se jde sprchovat a já sehnala jedovatého hada a kdyby to nevyšlo tak mám ještě škrtiče.. vzala jsem zmiji a anakondu.. začínáme.. pustím zmiji do sprchy.. trochu ji vadí voda, ae Sue na ní šlápla.. zmije neváhala a zaútočila.. rozhodně.. Sue vypnula sprchu a podívala se co způsobilo tu strašnu bolest v noze.. rázem vykřikla: "Zmije!" sladká hudba to tehdy byla pro mé uši.. křičela.. snažila se dostat pryč od zmije, ae další útok byl do ruky.. a další.. sladké.. úúžasné.. extáze života.. krása. Tak teď si pustíme něco daleko sladšího.. pustíme anakondu.. nejedla pěkně dlouho řekla bych, že bude mít hlad. Ostatní jsem nějak navedla aby si nachytali ryby a já mezitím zamkla Sue v pokoji.. teď už zbývá čekat na konec.. Sue tam tak sedí ve strachu a jed asi začal působit.. vpouštím Anakondu... Sue kříčí o pomoc a hrůzou(která se otiskla na jejím obličeji) omdlí. Tss.. o zábavu míň. Anakonda ji spolkne na jeden hlt a já s úsměvem e tváři vypustím anakondu tady k nám aby se lidé mohli čeho bát, takže má pomsta bude 2x lepší a nikdo se už nikdy nedoví kde Sue zmizela.. jenom dám pryč tu krev a bude všechno aspoň z poloviny ok.

PrincesSNikkol


Vyšel pátý díl příběhy Septimuse Heapa - Syren!

5. května 2010 v 6:02 | PrincesSNikkol
Příjdu si tak do obýváku abych si udělala úkol a na stole leží krásná modrá kniha se všemi odstíny modré a rámována je zelenou, tuž tak ji vezmu do ruky co to mamka přinesla a koukám na to jak debil - pátý díl..! Mamka pracuje v papirnictví, které neprodává papíry ;) oni vyráběji vazby na knihy a knihy obalí nebo kontrolují jestli je papír bílý(děsná nuda) a tak má mamka přehned o knihách, které se vyrábí a moc dobře ví jaké knihy čtu(to jsou většinou upíři, čarodějové a různé fantasy blbosti). Pátý díl sem zapíšu až ho budu mít přečtený, ae určitě stojí za to..!

PrincesS Nikkol


♥Hutník♥

3. května 2010 v 7:00 | PrincesSNikkol |  →Můj život←
Tak jako každý rok se koná hutník tak se konal i tentokrát.
Největší dohady byly kvůli koním, které se měli konat přesně v ten den a končit v hodinu kdy začíná Desmod a to bychom z Ropice nestihli. Nakonec se vše urovnalo a schůze jezdců stáje hermex se konala až potom co jsme si ráno zajezdili. Uklidili jsme, najedli se.. probrali co se nám líbí a naopak nelíbí na hermexu. Nakonec jsme odjeli na hutník.
Na hutník jsem neměla s kým jít, jelikož všichni už měli rozdělené s kým půjdou a já nechtěla otravovat Simu a ostatní, ae řekla jsem si, že se po někom poohlédnu a jistě najdu! Prvně jsem šla k zvonkohře, jelikož jsem věděla, že tam budou Simona a spol., protože odtama vždycky začínali ;). A nepletla jsem se! Byla tam Simona, Iva, Andy a dokonce i Saša! Počkala jsem až jim zkončí jízda a zeptala se jestli můžu se k nim přidat. Samo, že mohla.
Dost často se tam lítalo na záchod a na kolotoče bylo spoustu lidí. Loď byla úúúplně úúžasná a byla fakticky lepší než minulý rok, za to Samba byla slabá -  už nikdy vííc! Byla tam úúplná nowinka, ae už si nevzpomínám jak se jmenovala.. vypadalo to na pořádný zvracení.
V 18:00 jsme se dostali (samo jak jinak než zadarmo) na desmod, jelikož jsme jim nakecali, že nám je 12, i když já už brzo budu mít 14 hich.. :D. Desmod byli naprosto úúúúúúúúúúžasní a každou sekundu jsem si užila. Na konci hodil bubeník hůlku do publika a tata by ji měl kdyby se rychleji sehnul, ae nějaká mladá(asi préj v mém věku) mu ji vzala.
Nakonec se šlo na konvičkovou, která pokřtila své první CD. Člověk by řek, že zpívala hezky, ae z hlasu zněla faleš.. všechno to překryla kapela "no toto" a spousta diváků, jelikož se tam objevilo spousta slavných byli všichni paf.
Nikdo se mnou už pak nešel na hutníka.. na loď jak mi slíbili ani Andy.. ta si za poslední peníze koupila CD té krákající slepici a tak jsem šla na loď sama.
V noci byla loď vyhoupávána výš a tak to bylo jakobych seděla úplně nakraji, i když jsem byla v druhé řadě zkraje.
Pak už nezbýval čas a já se vrátila domů přesně v 21:30.

PrincesSNikkol