Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Duben 2010

Barva oblečení vás prozradí! (Marta Svobodová)

28. dubna 2010 v 15:26 | PrincesSNikkol |  →Vohoz←
Tohle jsem našla na iternetu. Je to poněkud i pravdivé, ae v některých věcech se Pražská psycholožka Marta Svobodová mýlí.

Černá není jen smutek a anarchismus

Mnohé z nás se rády oblékají do černé. Některé to zdůvodňují svými anarchistickými názory, jiné se kloní k satanismu, další se chce stylově podobat třeba oblíbené metalové kapele. A některé se černá barva prostě jen líbí. Všechny ale v jádru duše spojuje jedno - snaha ukázat svou odlišnost a upoutat pozornost. "Ženy, které často oblékají černou barvu, o sobě rády hovoří. Milují prezentaci svých názorů i to, když jsou dobývány. Mají ve věcech a v názorech jasno a svá stanoviska příliš nemění," vysvětluje psycholožka Svobodová. Špatnou stránkou žen v černém je, že u nich těžko odhalíte, co je skutečnost a co jen promyšlená póza. Rády se totiž stylizují a vytvářejí si umělé image.


Nekonfliktní zelená

Ženy, které jsou spíše tiché, nevystupují z davu a nerady na sebe strhávají pozornost, si s oblibou kupují oblečení zelené barvy. "Mají rády svůj klid a pohodu. Jsou to rodinné typy, bývají věrné a je na ně spoleh i v profesní sféře," říká Marta Svobodová. Příliš adrenalinu nebo vzrušení si s nimi ale neužijete. Bojí se totiž nezvyklých situací a velkých radikálních změn.

Červená pro choleriky i sexuální dračiceČervená barva je dráždivá

Jste-li milovnicí červeného oblečení, pak vás jistě také baví svádět muže. "Červené oblečení si nevybíráte náhodou. Je vám jasné, že působí dráždivě a sexy. Ve skutečnosti patříte k náruživějším ženám a v sexu rozhodně nezklamete. Na co si u vás muži ale budou muset zvyknout, jsou nepříjemné cholerické nálady. Zkrátka ne vždy dokážete udržet nervy na uzdě," míní Marta Svobodová.

Fialová je barvou hysterek

Nosíte často fialovou? Pak ruku na srdce. Nejste náhodou trochu více žárlivá? Nebojujete s pomluvami a nepropadáte hysterickým záchvatům pokaždé, když něco nevyjde tak, jak byste chtěla? "Právě fialová barva totiž patří už od pradávna hysterickým ženám. Nosí ji především ženy 'stíhačky', které si muže velmi hlídají. Na druhou stranu jsou ale právě hysterky nejlepšími milenkami a většinou i ženami velmi krásnými. Mužům dokážou snadno zamotat hlavu a nakonec je i ovládat," popisuje Marta Svobodová.
Červená barva je dráždivá


Bílá znamená nový začátek

http://mylove.xixao.com/files/126030bsss55bdpl.jpg

Jen těžko byste hledala ženu, která v bílé chodí neustále. Pokud ale ve vašem šatníku v nějakém období najednou převažuje bílá barva, snažíte se pravděpodobně něco na sobě či svém životu změnit. "Bílá je symbolem nových lepších začátků, hledání rovnováhy i duševní čistoty. Nebezpečné ale je, pokud se ke svým 'bílým obdobím' často vracíte. Pak vám vaši snahu okolí již pomalu přestává věřit a považují ji za pouhou pózu," vysvětluje psycholožka Svobodová.

Modrá je pro hospodyňky

Modrá je mezi ženami velmi oblíbená

Mnoho žen miluje modrou. Jsou to hlavně ženy, které rády vaří, snaží se obletovat svého partnera a být dobrou matkou svým dětem. Sebe však nemají v plánu zanedbávat, jak by někdo mohl tušit. "Své zájmy tyto ženy sice odsunuly tak trochu na druhou kolej, ale rozhodně se jich nevzdají úplně. Snaží se najít vyváženost a harmonii mezi rodinou a koníčky. Většina žen si takovýmto modrým obdobím někdy v životě projde, po narození dítěte anebo třeba i při péči o štěně," říká Marta Svobodová.

Sebeironická žlutá

Je vaše oblíbená barva žlutá? Pak máte rozhodně smysl pro humor, nebojíte se udělat si legraci sama ze sebe a ani sebeironie vám není cizí. "Milujete exotiku a netradiční situace, které mnohdy i sama vytváříte. Partner se s vámi nenudí a vás naopak baví být středem pozornosti. Jen pozor, abyste se někdy nesnažila strhnout na sebe pozornost za každou cenu, třeba i nevhodným způsobem nebo nemístnými připomínkami. Sebevědomí vám nechybí, ale trochu skromnosti by také neuškodilo," upozorňuje Marta Svobodová.

PrincesS Nikkol


Rozhodnutí

28. dubna 2010 v 15:03 | PrincesSNikkol |  →Můj život←
Tak jsem se nakonec rozhodla, že půjdu na zemědělskou školu, konkrétněji na Pečovatel koní a jezdec. Rozhodování mi trvalo opravdu dlouho. Co se týká mého budoucího povolání tak to opravdu nwm, ae počítám s tím, že vchol by byl pokud možno zakladatel jezdecké školy. Plány už mám hotové.. teď jen stačí můj sen uzkutečnit prakticky.

PrincesS Nikkol


Gothic Photo-příprava

24. dubna 2010 v 13:23 | PrincesS Nikkol
Aojky,
takže jsme se s kami Gabkou rozhodly nafotit nějaké gotické fotky, ae Gabinka nám nedodržela slíbený termín(pátek), takže se nakonec jde fotit do neurčita.
Věci a nápady na fotky jsou už zařízený, stačí je jenom nafotit, což zabere nějakou delší dobu, jelikož Gabina nemá nesutále čas a já ho už taky nemám, protože jediný volný byl v pátek.
Gotika se bude fotit v lese a sklepích.

PrincesS Nikkol


My mother on facebook.. :D

13. dubna 2010 v 19:00 | PrincesS Nikkol |  →Blbůstky←
No Kat začala tak brouzdit po netu a poslala mi tohle :D :

Moje ségra

2. dubna 2010 v 12:51 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Stále se hádáme, mlátíme a já ji občas nechtama přiberu trochu kůže. Nevím jak to dělám, ae je to tak.. i kdy mám měkké nehty nebo moc krátké vždycky strhnu něajkou tu kůži.... blééé :-! občas i když mě sere tak, že to nejde popsat, mám s ní velké svijáky.

"Nikola.... já mám modrou krev" tak tohle mně vážně dostalo.
"Riana modrou krev mají šlechtici" začala jsem se buchat.
"Nikola, ae fakt.. dívej ta krev je divná!"
"A není to tak náhodou žíla?" opravdu jsem se svíjela a doslova na zemi!
"No asi jo... ne to nemůže bít žíla, dívej!"

Tohle je jen jeden z mála případů kdy z ní mám sviják, ae nikdy to nekončí :D.

"Nikola já musím zavolat mamce" v jejím hlase totální panika.
"Proč?" podívala jsem se na ni podezíravě.
"Teče mi krev, jsem se řízla o plot!" zase ten panický hlas.
"Jáj.. umíráš!" zahrála jsem si :D.
"Ne Rianko, neumírej!"
"Nikola ty si blbá! Volám mamce!" rozbulela se.
"Jáj děláš s toho drama.. nevymýšlej si nemoce a neutrácej zbytečně kešky!"
"Ale Nikola ty to nechápeš! ten plot byl rezavý!"
"Jééjku... tak si na to dej dezinfekci!"
"Volám mamce!" i tak jsem ji nezastavila. "Mamíí..."bulela.."Já jsem se řízla o plot... rezavý!"
Položila sluchátko otočila se ke mně a řekla: "Kde je dezinfekce?"
"Já to říkala" a začala jsem svíjet :D.

A pak jak si vymýšlela nemoc :D.

"Mamíí já mám tady něco divného" a šáhla si na lícní kost "Nějaký hrbolek"
Mamka se jí an to podívala: "Ále nci tam nemáš!"
"Šáhni si, že jo! Nějaký hrbolek!"
Šáhla tam a pak: "Nic tam nemáš a nevymýšlej si zase nemoce!"
Zas a opět se rozbulela.
"Ježíš nebul!"
"Nikola jenže ty to nechápeš! já tady mám fakt něco divného! Šáhni si!"
"Ty jsi blbá...! To máš lícní kost! A jak řekla mamka-nevymýšlej si nemoce!"

Občas se rozbuchám i třeba kvůli tomu jak mluví.. někdy jako dítě a někdy se až moc povyšuje! :D

PrincesS Nikkol