Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Únor 2010

Dyje vraždí koně!

27. února 2010 v 19:07 | PrincesS Nikkol

Hasiči na Břeclavsku vytahovali z řeky mrtvé koně

Dvakrát vyjeli v sobotu hasiči a vodní záchranáři ze základny v Pavlově, aby z jezu na Dyji ve Staré Břeclavi vytáhli dva utonulé koně. Nejprve museli vodohospodáři omezit průtok vody přes jez, jinak by se zasahující jednotky dostaly do ohrožení života.
/* <![CDATA[ */ var gData = [ { alt : "Těla obou koní zřejmě již týdny v Dyji plavala. ", description : "Těla obou koní zřejmě již týdny v Dyji plavala. ", author : { author : "Milan Vojtek", authorUrl :"", source : "Právo", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.pravo.cz" }, small : {url:""}, big : { url:"http://media.novinky.cz/384/203846-gallery1-7ul34.jpg", width:800, height:450 } } ]; new SZN.GalleryMaker('singleTop','gallPicture',pictureConf,gData); /* ]]> */
Těla obou koní zřejmě již týdny v Dyji plavala.
FOTO: Milan Vojtek, Právo
Dnes 18:46 - Břeclav
Poprvé dostali hasiči pokyn k výjezdu krátce po půl osmé ráno po oznámení, že řeka připlavila pod jez dva koně. Na místě ale zjistili, že víry pod jezem jsou natolik silné, že by se tam se člunem nedostali. A protože koním již stejně nemohli pomoci, dohodli se s vodohospodáři na mimořádné manipulaci na jezu.
Těla utonulých koní uvízla pod splavem
//<![CDATA[ var data_203840 = [{ alt : "Těla utonulých koní uvízla pod splavem ", description :"Těla utonulých koní uvízla pod splavem ", author : { author : " Milan Vojtek", authorUrl :"", source : "Právo", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.pravo.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/384/203840-top_foto2-s1hqf.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/384/203840-original1-s1hqf.jpg", width:800, height:533 } }]; //]]>
Těla utonulých koní uvízla pod splavem
FOTO: Milan Vojtek, Právo
Zvýšení průtoku v odlehčovacím rameni v Poštorné a snížení klapek přímo na jezu pak postupně uklidnilo proud v místě, kde se ve vývaru pod jezem přehazovala těla koní. Hasiči a vodní záchranáři se odpoledne na místo vrátili, a po několika pokusech zachytili do lana postupně oba koně a vytáhli je mimo tok Dyje.
První pokus o vytažení těl koní hasiči vzdali, až po zmírnění průtoku se ke zdechlinám odvážili.
//<![CDATA[ var data_203841 = [{ alt : "První pokus o vytažení těl koní hasiči vzdali, až po zmírnění průtoku se ke zdechlinám odvážili. ", description :"První pokus o vytažení těl koní hasiči vzdali, až po zmírnění průtoku se ke zdechlinám odvážili. ", author : { author : " Milan Vojtek", authorUrl :"", source : "Právo", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.pravo.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/384/203841-top_foto2-1e6nd.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/384/203841-original1-1e6nd.jpg", width:800, height:533 } }]; //]]>
První pokus o vytažení těl koní hasiči vzdali, až po zmírnění průtoku se ke zdechlinám odvážili.
FOTO: Milan Vojtek, Právo
Mezitím se podařilo ověřit, že koně skutečně pochází z ranče v Ladné. Jejich majitel je již několik dní postrádal. Protože je momentálně v zahraničí, nemohl je přijet identifikovat. V poslední době jej provází smůla. Jednoho koně mu hasiči vytahovali z Černé Dyje poté, co se pod ním probořil led.
S neobvyklým případem pomáhali hasičům vodohospodáři.
//<![CDATA[ var data_203843 = [{ alt : "S neobvyklým případem pomáhali hasičům vodohospodáři. ", description :"S neobvyklým případem pomáhali hasičům vodohospodáři. ", author : { author : "Milan Vojtek", authorUrl :"", source : "Právo", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.pravo.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/384/203843-top_foto2-psck7.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/384/203843-original1-psck7.jpg", width:800, height:533 } }]; //]]>
S neobvyklým případem pomáhali hasičům vodohospodáři.
FOTO: Milan Vojtek, Právo
Dva další zahynuli již před několika dny, policisté odhadli, že strávili ve vodě nejméně týden. Podle majitele koní nemusí být na vině jeho neopatrnost. Již dříve totiž zaregistroval, že mu někdo násilně ničí oplocení výběhu. Tak se mohly dostat k řece, ve které se utopili.
Majitel utonulých koní se domnívá, že jim ke smrti někdo pomohl.
//<![CDATA[ var data_203844 = [{ alt : "Majitel utonulých koní se domnívá, že jim ke smrti někdo pomohl. ", description :"Majitel utonulých koní se domnívá, že jim ke smrti někdo pomohl. ", author : { author : "Milan Vojtek", authorUrl :"", source : "Právo", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.pravo.cz" }, small : {url:"http://media.novinky.cz/384/203844-top_foto2-bwkse.jpg"}, big : { url:"http://media.novinky.cz/384/203844-original1-bwkse.jpg", width:800, height:533 } }]; //]]>
Majitel utonulých koní se domnívá, že jim ke smrti někdo pomohl.

Můj názor: Tohle je hnus! Jaký debil by mohl kua zničit oplocení-pak div, že se koně utopí! chudáci.. bože na to se nedá ani koukat!

PrincesS Nikkol


Blogy co mně náramně zaujaly..

27. února 2010 v 19:01 | PrincesS Nikkol |  →Oznámení←

1. http://b-a-r-u-s-k-a111.blog.cz

Tak na tomhle blogu je asi všechno! Já tam našla několik super kapel, zpěvačku Tarju, Satanismus a taky mně zaujaly články o upírech!! Tenhle blog doporučujúú! Jediná vada je asi na tom, že se tam špatně čte, ae jinak je to fááákt dobrý!

http://psycho-magie.blog.cz/

Tenhle blog mně taky mo zaujal.. ano není toho tam tolik jako na tom prvním, ae je naprosto skvělý!

Klikni pro uzavření

Tyhle blogy doporučuju navštívit!!

PrincesS Nikkol


Chtěla bych vás seznámit

25. února 2010 v 18:00 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←

Chtěla bych vás seznámit s tím co se mi zdá!

Sepsala jsem příběh o tom co se mi zdá. mé sny jsou dosti zvláštní a ten kdo by je chtěl si přečíst tak má možnost abych mu je poslala s obrázky přes icq: 582206975 a bez na mail: metalistka-nininka@seznam.cz

Předmluva
"Al La Nanita nána.. bendito sea.." poslouchám písničku své matky na dobrou noc a cítím jak se propadám do snu...

obrázky jsou gothické, protože mé sny nejsou zrovna nejhezčí.. dostávám se zrovna ke svým patnáctinám a jsou velice zajímavé.. hodlám s toho napsat knihu, ae to mám ještě čas, takže neváhejte a napište si o mé sny!

PrincesS Nikkol


Angel

19. února 2010 v 14:55 | PrincesS Nikkol |  →Filmy←

Angel

Každý jistě zná Buffy přemožitelka upírů, Buffy se zamiluje do upíra s duší Angel(kdysi nazývám jako Angelus) Angel byl bez duše zlý Angelus-vraždil si jak chtěl společně s partenerkou Darlou. Angel byl vyhozen z domu svým otcem, protože se neustále zahazoval a vyměňoval ženský a byl neustále opilý. Jednou se setkal s upírkou Darlou a stal se taky upírem. Tvořili hrozyvý pár a Angelus vyvraždil celé město+svou rodinu. Později však dostal duši a potkal přemožitelku jménem Buffy a ta mu pomohla. Měli spolu milostný poměr a nějakou dobu spolu i chodili. Bojovali společně proti upírovi Spikovi, vlastně tady je něco málo o tom zkopčené s osobnosti.cz:

Angel se narodil v rodině Irského obchodníka v roce 1727, jeho jméno bylo Liam.V roce 1753 ve věku 26 let z něho byl lenoch holdující alkoholu a častému střídání žen. Vedl bohémský život. Když jeho otci došla trpělivost nad Liamovým chováním, vyhodil ho z domu. Liam vedl dále stejný styl života. Padl do oka jedné krásné ženě ve skutečnosti upírce jménem Darla.

Zlákala ho do temné uličky a slibovala mu svět plný vzrušení a cestování, a přeměnila ho v upíra. Ztráta duše zbořila veškeré Liamovy zábrany a on si svůj styl užíval plnými doušky. V noci, kdy se stal upírem mu Darla řekla, že by mohl mít kohokoli ve vsi. On ji na to odpověděl že může mít všechny. Mezi jeho první oběti patřila jeho rodina. Sestra ho pozvala dál, protože si myslela, že se vrátil z nebe jako anděl. Toto vmetl do tváře svému otci, než ho zabil. Známá dvojka Darla a Liam, teď už Angelus se stali pohromou pro starý kontinent, vražděním a ničením každého, kdo jim zkřížil cestu.

Angelus přeměnil v upíra Pennyho, kterého touha po krvi proměnila v sériového vraha, a Drusillu dohnaly k šílenství jeho kousky. Drusilla stvořila Spika pro kterého se Angelus stal vzorem. Angelus, Darla, Drusilla a Spike byli známí jako "vichřice" a to pro své činy.
V roce 1898 Angelus zabil oblíbenou dceru cikánského kmenu "Kalderash Clan". Potrestali ho tak, že mu navrátili jeho lidskou duši, aby se trápil a měl výčitky za své činy, které spáchal. Chtěl se vrátit k Darle, ale ta ho odmítla (nedokázal totiž pro ni zabít dítě) a tak utekl, pravděpodobně do Ameriky. Žil sám v temných uličkách a odmítal lidskou krev. Během 2.světové války ho kontaktovali vojáci iniciativy a přinutili ho, aby jim pomohl zachránit Americkou ponorku obsazenou nacistickými upíry ( byl tam i Spike). Během roku 1970 v New Yorku Angel přistihl lupiče jak krade v obchodě s koblihami. Lupič zabil prodavače a uprchnul. Angel zůstal sám s umírajícím mužem, neodolal nutkání a napil se z něho. Byl tak znechucený sám sebou, že se uchýlil k životu bezdomovce a živil se krysami.

V roce 1996, když už na tom byl opravdu špatně , se setkal s démonem Whistlerem, který ho přesvědčil, aby se připojil k boji proti zlu a ukázal mu Buffy, která v tu dobu zjistila, že je přemožitelka. Poprvé se potkali v Sunnydale, kdy ji sledoval cestou do Bronzu a představil se jí jako Angel. Byla to láska na první pohled. Přestože tušili že by neměli, nemohli odolat touze a na Buffyniny sedmnácté narozeniny spolu zažili chvíli absolutního štěstí. Tím překonal kletbu a přišel o duši. Stal se Angelusem, spojil se s Drusillou a Spikem, kteří v té době pobývali v Sunnydale. Angelus nacházel nesmírné potěšení v trápení Buffy a jejich přátel. Zabil členku Calendrova kmene Jenny, která patřila do Buffyniny party. Naštěstí se jí těsně před tím než zemřela podařilo rozluštit a přeložit kouzlo, které mohlo Angelovi znovu vrátit duši. Angelus chtěl probuzením démona Acathly způsobit apokalypsu. Ačkoli ho Buffy stále milovala, musela ho zastavit, aby zachránila svět. Jediný způsob který existoval bylo zabít Angeluse. Těsně před tím, než ho Buffy v šermířském souboji porazila, podařilo se její kamarádce a přítelkyni Willow Rosenbergové pomocí kouzla navrátit Angelovu duši. Bylo však již pozdě, Acathla se probudil a Buffy musela Angela zabít.

Necelý rok později se vrátil z pekla do kterého byl vtažen. Vrátil se do svého sídla divoký a nebezpečný z toho co tam musel vytrpět. Buffy ho tam našla a rozhodla se, že mu pomůže. Angel si uvědomil, že jeho návrat z pekla nebyla náhoda, ale bylo to dílo Vyšších Sil, které s ním zřejmě mají nějaké plány. Po těžkém vnitřním boji se Angel nakonec rozhodl opustit Buffy, aby mohla začít žít normální život. Odešel do Los Angeles, kde po nocích chodil temnými uličkami a zabíjel zlé upíry a podobné zlé bytosti.
V Los Angeles potkal Doyla - polovičního démona poslaného Vyššími Silami, mající prorocké vize, a bývalou spolužačku Buffy Cordelii Chase, která zde chtěla najít bohatství a slávu. Vytvořili společnost Angel Investigations, kde se zaměřili na ochranu a pomoc lidem v nouzi. Doyle, Angelův dobrý přítel a jediné spojení se silami byl brzy zabit. Na jeho místo "nastoupil" Wesley Wyndham-Pryce, který byl předtím Buffyniným a Faithiným pozorovatelem. Přijel do L.A. jako potulný lovec démonů a začal Cordelii a Angelovi pomáhat. O několik měsíců později se k nim přidal Charles Gunn, zapřísáhlý bojovník s démony.

Seznámili se také s vlastníkem karaoke baru, démonem jménem Lorne, jehož schopnosti bylo číst budoucnost lidí a démonů když zpívali. Svými dobrými skutky se Angel stal nepohodlným pro velkou právnickou démoní firmu s názvem Wolfram & Hart. Ve snaze ovládnout ho, vzkřísili jeho stvořitelku a bývalou milenku Darlu. Nebyla však upír,ale člověk. Poté pozvali Drusillu, aby Darlu opět proměnila.Angel se cítil zodpovědný za to, že před tím Darlu nedokázal ochránit. Z pomsty k W&H nechal Darlu s Drusillou vyvraždit velkou skupinu lidí (zaměstnanců W&H). Angel se ze zoufalství znovu ztratit svou duši vyspal s Darlou, ale zjistil, že přitom nemohl dosáhnout chvíli absolutního štěstí. Naopak to označil jako čin největšího zoufalství. Darla po tomto zjištění a skutečnosti uprchla z L.A.

Poté se Angel vrátil ke svým přátelům a pokusil se s nimi usmířit. Musel akceptovat Wesleyho zvolení do vedoucí pozice skupiny. Poté se museli vydat do Lorneovy rodné dimenze Pylea, aby zachránili Cordy. Nakonec se odtamtud vrátili s novým členem týmu Winifred Burkle. Dozvěděli se, že je Buffy mrtvá. Přestože se Buffy podařilo vrátit zpět mezi živé, Angel zjistil, že jeho city ke Cordelii se změnily. Než jí stačil říct co k ní cítí, vrátila se Darla. Zjistil, že je těhotná a on je otcem. Jeho syn pak dostal jméno Connor. Falešné proroctví a zrada Holze, který se vrátil v čase, aby se Angelovi pomstil, způsobily, že se Connor dostal spolu s Holzem do pekelné dimenze Quor-Thot , kde čas plynul jinak. O pár týdnů později se Connor vrátil již jako mladý muž, rozhodnut Angelovi způsobit strašné utrpení, protože byl Holzem přesvědčen, že je bezduché monstrum. Zavřel ho do ocelové rakve a tu nechal potopit na dně oceánu.

Cordelie byla odvolána Vyššími Silami. Wesley Angela zachránil, ale vztah mezi Connorem a ním byl napjatý. Vše se navíc zkomplikovalo, když se vrátila Cordelie a trpěla ztrátovou paměti. Objevil se strašlivý démon známy jen jako "Bestie" a pokusil se rozpoutal apokalypsu. Aby ho Angel zastavil musel se na čas vzdát své duše a vrátit se ke svému zlému já. Angelus nakonec démona porazil, ale uvědomil si, že on nebyl nic ve srovnání se zlem které může přijít. Poté si chtěl vylít zlost na svých blízkých.

Nakonec byl chycen Faith a Willow, která kvůli tomu přijela ze Sunnydale a navrátila mu zpět duši. Pak zjistil, že "Bestiin" pán je blíž než si původně myslel. Přišel na to, že používal Cordeliino tělo, aby mohl provést své plány. Poté co byl tento bůh známy pod jménem Jasmina poražen, bylo Angelovi nabídnuto křeslo ředitele pobočky W&H v L.A. Přestože Angel nechtěl, nakonec přijal, a to z důvodů chránit svého syna, Connora. Tomu byla vymazána paměť a byl umístěn do normální rodiny, aby žil normální život. Po roce stráveném ředitelováním ve W&H, Angel zjistil, že bojovat se zlem zevnitř je těžší než si představoval. Nedlouho potom, co se dostal do vedení se věci zkomplikovaly, neboť se Spike vrátil jako duch. Zjevil se z amuletu, který mu byl doručen poštou. Do té doby spolu více než sto let soupeřili. Teď ale oba vlastníci duší a milující Buffy začali spolupracovat v boji proti zlu. Nakonec se z nich stali přátelé.

Na konci páté série se Angel rozhodl, že jediný způsob jak zastavit zlo na Zemi je dočasně oddělit hlavní partnery od kontroly nad ní. Vymyslel sebevražednou misi, kdy chtěl hlavní partnery zabít. Po boku mu věrně stáli Spike, Wesley, Illyria a Gunn. Jejich plán však nevyšel tak jak si představovali. Podařilo se jim zabít některé hlavní partnery, avšak Wesley byl zabit a Gunn těžce raněn. Ostatní přeživší partneři učinili opatření a poslali na Zem velkou démoní armádu. Na konci zůstali Angel, Spike, Illyria a zraněný Gunn, sešli se v temné uličce L.A., čekali až armáda dorazí, připraveni bojovat až do konce.

Angel má veškeré silné i slabé stránky upíra. Navíc oplývá několika jedinečnými schopnostmi. Některé z jeho upířích schopností jsou nadprůměrné snad kvůli jeho věku, snad kvůli jeho pokrevní příbuznosti. Angelovi schopnosti lze rozdělit na tři skupiny : Fyzické, smyslové a duševní. Má také zkušenosti v několika různých oblastech. Angelova fyziologie je nadlidské kvality. Jeho síla, ačkoli není specifikovaná, sahá daleko za možnostmi obyčejných lidí. Další upíří výhodou je, že ho nedokážou zabít běžným způsobem. Jeho zranění se rychle hojí, snadněji a rychleji se zotavuje a uzdravuje. Není nesmrtelný. Lze ho zabít všemi způsoby jako upíra ( přímé sluneční světlo pokud se mu vystaví po dobu více než na pár sekund, vražením dřevěného předmětu do srdce, nebo setnutím hlavy) navíc se musí vyhýbat určitým náboženským předmětům např.: bibli, křížům a svěcené vodě.

Jedy ho mohou omámit až do bezvědomí, dokáže odolat mnohem větším dávkám než člověk. Nemůže také vstoupit do lidského příbytku bez pozvání, alespoň jednoho majitele. Neplatí to pro nelidské rasy, veřejné zařízení, nebo dočasná ubytování jako např. motelový pokoj. Přinejmenším dva ze smyslů se u Angela nadvyvinuté - čich a sluch.

Může také vycítit strach. Jeho zrak dosahuje ve tmě nadprůměrné kvality. Angel má přinejmenším dvě nadlidské poznávací schopnosti fotografickou paměť, dokáže si vybavit vizuální dojmy, není však jasné zda měl tuto schopnost již jako člověk, nebo mu byla dána až byl proklet cikány, aby zvětšila jeho utrpení. Také ukázal vnímavé duševní spojení s upíry, které stvořil.

Angel je velmi dobrý bojovník, dává přednost boji beze zbrani a styl který používá je složený s několika různých bojových disciplin. Využívá v něm svou nadlidskou rychlost a sílu. Dokáže také ovládat různé typy zbraní, upřednostňuje meče se širokou čepelí a sekery. Jeho největší výhodou v boji je sebedůvěra a rozhodování spojena se schopnosti využít každou výhodu. Dokáže zůstat klidný a plánovat. Umí se přizpůsobit svým nepřátelům, je také zručný v kouzlení a používání magie.

Můj názor: Angel je podle mně opravdu děvkař i po tom co už není Angelus. Se Spike udělali to samé, taky s Buffy a dokonce i Cordy(která umře). Objeví se tam přemožitelka jménem Feith a všechny ty známé tváře(až na Buffy :-/)Mimochodem Darla bude mít dítě s Anglem.
PrincesS Nikkol


Fojtík má naražené žebro

18. února 2010 v 18:48 | PrincesS Nikkol |  →Školní nowiny←
Stalo se to tak rychle. Fojtík běhal a typicky dělal kraviny. Gabina hodila mu židli do cesty a fojtík do ní narazil. I když Fojtík brečel a všichni Gabku obviňovali tak by si taky ěli všichni uvědomit, že Gabku zžíral pocit viny a celou dobu brečela se slovy: "Ale já mu fakt nic nechtěla udělat, já nikomu nechtěla ublížit." ae to ej všem jedno: hlavně, že Fojtík běhal, že?! Oba udělali chybu a nejenom Gabka!

PrincesS Nikkol


Rozbřesk - Stephenie Meyerová

17. února 2010 v 19:28 | PrincesS Nikkol |  →Knihy←

Rozbřesk

Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra jepro Bellu Swanovou splněným snem a zárověň noční můrou, jež se nebezpečně proplétá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zárověň upřímnou nákloností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve Stmívání a poté roztřepená a potrhaná v Novém Měsíci a Zatmění - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady?

Můj názor:Opravdu jsem byla natěšená s toho, že tam kone vystoupí Volturiovi, ae ti byli až někde na konci, takže jsem se opravdu chvilkami nudila, i když jsem se moc ráda zasmála při typickém vztahu matka a dcera. Taky mně dostalo to, že Jacob se otiskl zrovna do Renesmé. Byl tam vtip, rodina, láska, drama-škoda žádný boj! :D Taky se tam ukáže Cauis v pravém světle(bojí se vlkodlaků a střelil holce facku) a s tím tam jsem se taky občas pousmála.
PrincesS Nikkol


Rozbřesk

13. února 2010 v 21:34 | PrincesS Nikkol
Brzo se tady objeví kniha rozbřesk od Stephanie Meyerové, ae už mně začíná ten život Belly nudit.. kdy už konečně příjdou na řadu volturiovy a s nimi i trochu vzrušení(Kat, ne nemyslela jsem to tak jako, že se z nich udělám :D)? Stephany mně nudila nudnýma scénama po celou dobu 400stránek.. nemůžu se dočkat konce kdy vplturiovi vystoupí(okolo 550str.), ae musím procháez nudnýma scénama.. popřejte mi hodně štěstí, protože to bude masakr, ae aspoň půjdu později spát a usnu hned! :D

PrincesS Nikkol


Kat - Kecy o blbostech - ICQ

13. února 2010 v 18:54 | PrincesS Nikkol |  →Konverzky←
Victoria ‎(18:37):
že se ti na tu fotku nechce dívat jo :-D
PrincesS Nikkol ‎(18:38):
ne nechce
Victoria ‎(18:38):
ale udělala si to :-D
PrincesS Nikkol ‎(18:38):
No a co já teďka s tým? Mám litovat svého osudu nebo co?
Victoria ‎(18:39):
boože aby ses náhodou neurazila :-P
PrincesS Nikkol ‎(18:39):
Proč bych se měla urážet? Já nejsem ty tak si to v hlavě srovnek
*srovnek
PrincesS Nikkol ‎(18:40):
*srovnej
Victoria ‎(18:40):
já se neurážím :-P
PrincesS Nikkol ‎(18:40):
No jasnééé vyprávěj někomu kdo ti uvěří jááj
Victoria ‎(18:41):
LoL
PrincesS Nikkol ‎(18:41):
MoL
Victoria ‎(18:41):
Taho bych tady nepouštěla.... ještě něco sežere
PrincesS Nikkol ‎(18:42):
U mně nic já na sobě nenáházím hedábí
Victoria ‎(18:43):
no to já taky ne ale kdyby nic nenašel ... tak by se pustil do pbyč hadrů :-D
PrincesS Nikkol ‎(18:44):
Tak jsem to nemyslela-ironie. Měl by si vybrat mezi občejí nebo hedvábím? Na koho asi tak zaútočí? Vybere si hedvábí, ne?
Victoria ‎(18:44):
hm.... dřív než by ho našel asi by zhebl... I když počkej ... Moje máti má něco z hedvábí...
PrincesS Nikkol ‎(18:46):
Zase ironie, ae kdyby zhebl přišli by další.. až by se usadili.. měli dva věci na výběr-vybrali si hedvábí, jenže všechno sežerou a strhají-měl by se ten člověk tím trápit? Ne! Proč by měl? Koupí si nowé
Victoria ‎(18:47):
nemůžu uvěřit že se bavíme o molech ..
PrincesS Nikkol ‎(18:47):
Já ano.. molové jsou zvláštní tvorové...
Victoria ‎(18:47):
zvláštní je zvláštní slovo
PrincesS Nikkol ‎(18:48):
zvláštní slovo? Ani bych neřekla.. zvláštní není zvláštní.. zvláštní nemohou bít slova
Victoria ‎(18:48):
zvláštní....
PrincesS Nikkol ‎(18:49):
Zvláštní je jedině zvláštnost sama o sobě
Victoria ‎(18:50):
Zvláštní je že vůbec existujeme..
PrincesS Nikkol ‎(18:51):
To není zvláštní to je osud
Victoria ‎(18:51):
To není osud... to je chyba ...
PrincesS Nikkol ‎(18:52):
Ne je to osud, chyba je vlastně správnost..
Victoria ‎(18:52):
Jebat osud....
PrincesS Nikkol ‎(18:53):
Osud je to co mně drží při životě, takže jebat tvoje kecy
Victoria ‎(18:53):
Jebat mě...
PrincesS Nikkol ‎(18:53):
Jebat tě? Kým? :-D

Tohle má bít má nowá ikonka

12. února 2010 v 18:43 | PrincesS Nikkol |  →Blbůstky←

Upíři deníky Probuzení - L. J. Smith

12. února 2010 v 18:11 | PrincesS Nikkol |  →Knihy←

Upíři Deníky Probuzení - L.J. Smith

Upíří deníky - Probuzení
Napíšu pouze svůj názor: Podle mně za čtení tahle kniha nestojí, je to pouze kniha dalšího debila co se snaží napodobit známou Twilight ságu. Začátek je doslova upe stejný akorát je hlavní postava nějaká kráva co je nazývána jako královna školy. Nic zajímavého pokud jste četli twilight ságu se tam neodehrává a to samé platí i o druhém díle: Upíří deníky Soubor..

Upíří deníky SoubojPokud jste četli twilight ságu nestojí za to číst tady tohle opáčko(jenom zkrácené an dvě verze) a poud jste ji ještě nečetli tak radím raději si přečíst dlouhý příběh než takovýhle, který výjde obě knihy pouze na 400stran.. za to twilight sága má nejmíň 400 na jednu knihu a to jsou čtyři(čtvrtá jich má dokonce 600) opravdu jsem se u téhle knihy nudila a vůbec mně nezaujala!

PrincesS Nikkol