Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Leden 2010

"Ten článek o Seleně Gomez jsem si chtěla nechat, ae vztek chtěl něco jiného!"

31. ledna 2010 v 8:29 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Ten článek o Seleně Gomez jsem si chtěla nechat, ae vztek chtěl něco jiného-chtěl vidět ty šťastné celebrity rozsápané na kousky, nechtěl vidět to štěstí chtěl se jenom vybít. Chtěl už spát a tak se vybil na časopisu Bravo Girl - prostě to co jsem měla po ruce. Roztrhala jsem ho na dvě půlky a tak šlo trhání snáz. Stačilo to aby upokojilo vztek co se pomalo zvedal ve mně, ten vztek dokázal něco co bych já-klidná, OK Nikkol nikdy nedokázala. Nikdy bych nezničila co bylo nedávno koupené, ae ten časopis si o to říkal-vysmíval se mi a já chtěla aby se už nesmál a kdybych měla po ruce i krb tak bych ten časopis tam šoupla a smála se mu tentokrát já.
Moje záchvaty vzteku nejsou až zas tak běžné. Jednou jsem dostala záchvat vzteku díky jedné osobě. Zrovna přibyla do naší rodiny a mně se nelíbila-nechtěla jsem jí tam! Měla spoustu chyb a ani se nechovala slušně, stejně jako.... mno mama říkala, že o tom nemám mluvit préj nechce mít problémy v rodině a své komentáře a názory si mám nechat pro sebe! Až tak daleko to s určitou
osobou nebo osobami zašlo, křičela jsem, že ji nechci ani cítit, křičela jsem a brečela, že to bolí jak se jí všichni zastávají, ae já jsem si jistá, že mám pravdu a jsem si jistá, že někteří se mnou souhlasí, i když to nepřiznávají bo nechtějí problémy. Riana na mně řvala ať držím hubu a já jsem se jí chtěla smát a ona po mně házela ten pošahanéj polštář. Chyběl mi kapesník a tak jsem se do toho polštáře vysmrkala. Začala jsem se smát jako šílený vědátor. Připadala jsem si povznešeně a ten vztek co se zvedal v Rianě mi dělal potěšení. Měla jsem legraci s toho, že buď bude spát na posmrkaném polštáři nebo na ničem.
Některé záchvaty třeba přejdou až po hodině. Odporné hodině plné muk, bolesti, slz. Občas nemohu dýchat, každý nádech bolí. Každé slovo co si mám vtlouknout do hlavy bolí. Každý referát co se mám naučit navzpaměť nejde do hlavy. Všechno to bolí.
Nehci se s nikým hádat, ae prostě oni nedají jinak. Nemám to ráda-prostě mi nadávají a já vím, že nemají pravdu. Pokud ji mají-zamyslím se. Pokud ne tak mi to nestojí ani za zamyšlení!
Každou sekundu jsem vystavena stresu, každou sekundu se něčeho bojím-je to budoucnost.

PrincesS Nikkol


Jezdecké hadříky

30. ledna 2010 v 15:31 | PrincesS Nikkol |  →Vohoz←
Jak moc dobře většina lidí ví-ráda jezdím na koních a chci s touhle zábavou postoupit opravdu vysoko. Chtěla jsem nějaké speciální hadříky na jízdu, ae překvapily mně ceny, i když jsem tušila vysoké ceny tak mně to tak i tak zaskočilo.

Jezdecká přilba
Pro každého jezdce je podstatná přilba ať už na kolo nebo přímo speciálně na jízdu, ae článek píšu abych přiblížila svět jízdy. Jezdecké přilby se točí kolem ceny 1000kč, i když můžete sehnat levnější šmejdy. Já osobně volím přilbu se sametem nahoře. Miluju samet.

Tahle (nahoře) se mi zamlouvá a líbí se mi.

Jezdecké boty(holínky)
Na jízdu jsou zapotřebí pevné boty. Já nosím trepky na koně a rozhodla jsem se to změnit.
Tyto holínky(nahoře) se točí v ceně 2000kč a jsou z plastické kůže.

A tyto(nahoře) se mi opravdu moc líbí.. akorát, že se točí v ceně 2800 kč.. můžete samozřejmě zakoupit i levnější, ae také.. mno.. takové nekvalitní.

Jezdecké kalhoty
Jezdecké kalhoty mohou bít i riflové, ae já vám ukážu takové ty nejčastější.
Tyto jsou v ceně 800kč.

A tyto v ceně 2200kč.. jak vidíte svět jezdectví není levný.

To je všechno až na jezdecké bičíky, ae ty zná každý. Jezdecké bičíky lze zakoupit v obyčejných prodejnách a pro okolí českého těšíne není problém zajít do obchodu kousek s hranicí s polskem. Je to obchod kde neprodávají zvířata, ae pouze potřeby pro zvířata. Já tam zakoupila bičík za 200 kč a jsem s ním spokojena. Ovšem bičíky lze koupit dráž aji levněji.

PrincesS Nikkol


Zatmění - Stephanie Meyerová

27. ledna 2010 v 15:27 | PrincesS Nikkol |  →Knihy←

Zatmění - Stehanie Meyerová

Obsah :
Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?

Můj názor:
Bella je tam podle mně vytvořena za děvku. Bude se muchlovat jak s Jacobem tak i s Edwardem. Tento příběh všechny ty součástky dílek spojí do jednoho. Objeví se tam společníci Volturiových včetně Jane, bude tam nowé vzrušení jelikož neznámý upír bude prohledávat pokoj Belly a veme její pachovou stopu a taky se tam konečně objeví Viktorie. Je to opravdu víc vzrušující než kdykoliv předtím a stojí za to Twilight ságu číst!


PrincesS Nikkol


Čeho se dočkáte ještě v lednu, únoru a březnu!

27. ledna 2010 v 15:18 | PrincesS Nikkol
Chystám nějaké mlsoty. Nechci někoho urážet, takže je těžké vést školní nowiny a taky nechci lhát. Ještě v lednu chystám zatmění od Stephanie Meyerové, ovšem může se stát, že to dokončím až na začátek února. Chystám se taky na nové články Cinema Bizarre a ovšemže i Tarju Turunen, Versailles plánuju až na březen. V rubrice knihy by měli přibýt do konce února další tři knihy. Můj život.. v tom se zatím neodehrává nic zvláštního.. jsou tam jen drby pomluvy a nenávist vůči některým členům rodiny. Filmy.. mno tak to si myslím, že možná přibyde Avatar, ae ještě ho musím vidět, takže počítám tak konec února nebo konec března. Do rubriky vohoz můžu přidat pár nádherných botiček a suprové mikinky i když bych už měla začít dávat plavky! :D Plánuju na začátek února jezdecké oblečení a potřeby. Paní smrtka si zatím nikoho o koho bych měla zájem nevzala i kydž už na někoho vztahuje ruku. Na blbůstky se ukáže určo něco nowého.. nwm kdy, ae brzo to jistě bude. Toť vše...

PrincesS Nikkol


Honba za pedofilem! :D

27. ledna 2010 v 15:04 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Tak jsem byla na oslavě.. kulatiny babiny.. a už jsem se nudila, takže jsem z Áňou zabrouzdala do kaufu.. tak jsme koupili nějaké mlsoty a vydali se zase domů.
Áňa mi ukázala nově přistavěnou budovu ke škole a diskutovali jsme o nowinkách na Ostravské škole i té Bezručové.
Když najednou se za náma objevil nějaký plešatý týpek, Áně se nezdál a tak jsme přidaly do kroku a ten týpek taky! Mno... tak jsme začaly utíkat a potkali cestou takového toho pána s pejskem Tinou.. už nevíme jestli ten týpek za náma běžel bo záchrana přišla právě v čas. Doma jsme pak vyprávěli svou příhodu.
Mimochodem dveře mi otevřel fakt pěknéj týpek :D.
Mno tak jsem se zase vydala na oslavu kde už (konečně) byli všichni opilí a nastala opravdová švanda-Stano, tata a teta Andrea zpívali! Jenže i to mně brzo začalo nudit, ae kolem osmé večer se stavila Deňa a tak jsme se rozhodli jít na lov pedofila! :DUž jsem říkala jak máme praštěné nápady?:D
K našemu neštěstí jsme ho kolem školy nenašly a Deňa mi pak začala vyprávět, že ve škole je na toho pedofila už upozorňovali cajti.
Zašly jsme na houpačky a z nudy jsme se houpaly až mně zamrzla prdel a Dendi taky. Deňa navrhla, že musíme běhat kolem dokola abychom se zahřály. Já ji samo na takový kecy srala, takže jsem řekla, že ji jebe a ona navrhla ať jdeme dom do vchodu.
Opravdu bylo hrozné, že jsme byly celé promrzlé a ke všemu jsme nepotkali žádného pedofila! Deňa si dokonce myslela, že ji upadne malíček bo ho vůbec necítila a já stejně jako ona vůbec necítila stehna a zadek! :D

PrincesS Nikkol


Pan čelka Krausová je nemocná! Katastrofa-výsledné známky na wizo!

26. ledna 2010 v 19:01 | PrincesS Nikkol
Pan čelka Krausová se nedostavila do školy. Nemoc. Podle inf. získané od pan čelky Rozenkrácové zavřeli pan čelku Krausovou do nemocnice. Ovšem nikdo nezná svou výslednou známku na vysvědčení a nemůžou si odkrtnout jednu známku v žákovské a někteří měli v pondělky odevzdávat čtenářské deníky. Jak to všechno dopadne? O tom informuji jindy.

Chata

22. ledna 2010 v 15:37 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Nedávno jsme byli na chatě s Ivou, Rianou a ještě jednou kámoškou.. byl tam i jeden synek.. se jmenoval Marek a my mu říkali Maják :D no celkově jsme ho otravovali jakožto holky, házeli jsme po sobě mokré kapesníky, toaleťák a prsoět byla řezba jak cyp :D. Příště si to musíme páknout! :D

Jo tady jsme se chystali na uvítací výbor, ae tlemili na nás jako na debily, nevíte proč? :D My tak: "Welcome to opava!" asi neuměli anglicky :D.


Nahoře na fotce jsme šli na procházku hned po příjezdu a pak tam něco začalo syčet od šutrem :D a my upe taky výjem jestli to není had tak jsme do toho šťouchali klackem, ae hovno hovno zlatá rybko :D pak tata ten klacek odhrnul a tam taká hadice plná vody :D TEKoucí :D

Táák a tady to je foteszky(nahoře) na obědě to už k nám přišla i Krista.. (ta holka naproti Rianě) já samo zase ukazujíc fakače :D.

To je už maják s našim nejmladším hostem

Táák a fotka (dole) jsou dospělí, ti zůstali venku a my děcka vevnitř

ÁÁ moje nejoblíbenější fotka samé holky(nahoře) tuhle fotku opravdu miluji asi si ji dám do rámečku :D

Fotka(nahoře) jsem se nasrla bo nás matka nechtěla pustit ven na procházku samotné až nakonec jsem ji překecala pod podmínkou, že půjde s náma a to mně znova nasrala a potom nám mama řekla ať jdeme popředu a já už věděla co příjde, že nás bude chtít vystrašit.. :D a potom nás chytla za ramena a řekla: Baf! Ivana nadskočila :D ten její výraz nezapomenutelný :D

Tak a nastal večer, všichni dospělí později byli opilí a chata byla jenom pro děcka-mohli jsme si tam dělat cokoliv! :D a takyže byla řezba! :D Samo fotek bylo více, ae nebudeme dávat všechny.. :D jedině mohu říct, že to byla ta nejky chata jakou jsem kdy zažil a jen to podpořila Iva, která byla s náma :) a taky naše Krista :D. Bylo super zase všechny po tak dlouhé době vidět.. :D

PrincesS Nikkol


"Miluju sny i když jsou to třeba jen noční můry!"

22. ledna 2010 v 15:08 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←

Sny... áách sny každý si pod tím pojmem představí něco krásného..něco co nikdy vaše nebylo, ae v těch sneh je to tak zkutečné a přejete si tam zůstat... zůstat pořád v těch snech, neopustit to co vám nabízejí. Snít o čemkoliv je vždy dobré, někteří milují třeba i takový noční můry! Miluju,
když se bojím a tak jsou pro mně noční můry mnohem lepší než nějaké slaďáky(sny), když se zabouchnu do nějakého zpěváka tak jediné o čem se mi okolo něho zdá jsou hádky s ním, nwm proč, ae je to tak. Pokud se mi zdá o klukovi se kterým jsem prohodila jenom pár slov, sotva se známe, sotva jsme vyměnili nějaký vtip.. nebo pokus.. chodili jsme do stejné školy a tak se mi zdálo, že si s ním aspoň vyměním polibek. Ovšem jsem o něm věděla mnohem míň jako o tom zpěvákovi. Noční můry jsou buď o Samaře s hororu kruh, holce co byla napadena ďáblem ve vymítači ďábla, příšerách.. 666,upírech nebo prostě mně sežerou dinosauři. Ale je tam to vzrůšo-to dobrodružství, to které potřebuju, i když chci zažít něco ví tak mi prozatím tyhle malé výlety stačí!
Nedávno jsem četla knihu naděje umírá jako poslední (určitě se tady ta kniha objeví) byla moc dojemná a já jsem viděla, že to co se tam dělo by pro mně nebylo to pravé dobrodružství.. pro mně je dobrodružství plné zbytečného strachu, příšer, přátelství(vše je zdíleno s přátely) a proto nikdy neprožiju nic takového. Sny a noční můry mi nahrazují tu mezeru v mém mizerném životě co stojí za velký hovno!

V mých snech se objevují upíři, nadpřrozené bytosti, zvířata-koně, moje rodina, občas voda.. sním o vodě... občas s ním o tom, že chci mít-tyhle noční můry jediné nenávidím, a prostě předměty, které chci.

PrincesS Nikkol


Tekutina se pomalu dostává k srdci, které se zastaví

19. ledna 2010 v 21:05 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Pro většinu co znají Dena, mně a Rianu nebo prostě naší rodinu už nejspíš znají nowinku, která byla bolestná a zároveň šťastná chvíle...

Deno měl jít k veterináři už o prádninách roku 2009, avšak nikdo neměl dost síly ho přivést an šibenici. Trápil se, když jsem ho brala ven mohl sotva chodit.. sotva dokázal jíst..pít a velké rozhodnutí padlo přibližně před 5-6 dny.

Super ráno jsem happy, cítím se šťastně, ae noc vše pokazila. Domů přišla máti s opuchlýma a vlhkýma očima-brečela. Nechápala jsem proč bulí, ae ptala jsem se v duchu: "Kdo umřel? Snad né Deno!" Riana to tak nějak taky uhodla a začala: "Co se stalo? Deno? Ach né!" Všichni jsme to čekali, avšak zároveň nás to zaskočilo.

Nedokázala jsem se s tím smířit a šla za babinou: "Babi, proč mamka brečí?" když jsem se podívala do jejího obličeje změnila jsem otázku: "Zeptám se jinak, proč brečíte obě?"babina mi odpověděla: "Víš proč? Deno umírá!" zaskočená jsem byla a tak: "Áách... tak já teda jdu..."

Kde jsem šla? Do pokoje... tam jsem jedině nacházela klid, páč tam nikdo nebyl... brečela jsem docela krátce...

Další den si asi každý uvědomí co se stalo, ae zároveň my všichni jsme doufali, že se stane zázrak jako minule... babina změkne a neudělá to..., jenže udělala.

Nebudu popisovat co se dělo... všichni měli an krajíčku aby se nerozbrečeli, i když riana spustila v brek znova. Do deníku jsem si kladla otázky: "Zavítá k nám domů paní smrtka?", "Příjde si pro někoho dalšího?", "Co se bez Dena bude u nás doma dít? Budeme žít své normální životy, akorát, že bez něho?", "Kolik ještě bolesti musí přijít?!"

O několik hodin později přišla nová zpráva: prababka v nemocnici!

Život bez Dena je takový divný.. jiný... pamatuji si dny kdy štěkal kdykoliv jsem jako malá propukla v pláč, volal tak mojí mamku k postýlce, když mně neslyšela. Kdokoliv se mně chtěl dotknout tak se Deno přede mně postavil a začal vrčet. Zašel-li někdo dál tak kousnul. Vyměňovala jsem s ním čokoládu za granule. Když zestárl byl hrozně mrzutý a já ho začala nenávidět, té nenávisti začínám teď litovat. Poslední objetí bylo před školou a chtěla bych se ulít ze školy jen abych tam zůstala u něho, ae nešlo to. Kéž by se dal čas vrátit z5... vynahradila bych mu všechno....


PrincesS Nikkol....


New moon/Nový měsíc-Stephanie Meyerová

1. ledna 2010 v 21:05 | PrincesS Nikkol |  →Knihy←
Mno co dodat, nedávno přišel do kin flmík, víme, že ? :D Knihu jsem zatím nepřečetola tak nemohu říct jaká je kniha, ae troufám si posoudit, že určo lepší jak nějakéj film. Tož.. Riana mi chtěla ukázat pravéj opak: "Nikola, ae film je lepší než kniha." já ovšem nemohu souhlasit: "Ne to teda není!!" Takže na 130% ne-li víc musím říct, že jsem si jistá toho faktu, že je kniha lepší jak film(ae herci jsou někteří fakt pěkní :D) Tak tady je opět zkopčené z netu:

New moon/Nový měsíc

Pro Bellu Swanovou je jedna věc důležitější než sám život: Edward Cullen. Ale zamilovat se do upíra je daleko nebezpečnější, než si Bella dovede vůbec představit. Zejména když se seznámí s rodinou, jejíž příslušníci se mohou změnit ve vlkodlaky, nesmiřitelné zabijáky upírů. Edward a Bella si uvědomují, že jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé a že jejich potíže vlastně teprve začínají…

PrincesS Nikkol