Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Van Helsing

1. listopadu 2009 v 10:32 | PrincesS Nikkol |  →Filmy←
Van Helsing je lovec všeho zla, ae jednoho dne se setká s větším nepřítelem než kdykoliv jindy a to s Dráculou a jeho třemi nevěstami, má je zabít, ae Dráculu nejde podle historie zabít a tak Van Helsing musí přijít na způsob jak se ho zbavit, protože ví, že ho zabít jde.

Zde se setkáte s upíry a vlkodlaky, s láskou a dramatem-DOPORUČUJu i když jsem to viděla víckrát, než je dovoleno :D.

Hluboko v karpatských horách se nachází mýtický a záhadný kraj Transylvánie - svět, kde je všudypřítomné zlo, kde se objevuje nebezpečí stejně přirozeně, jako východ slunce, a kde nabývají konkrétní podobu příšery, jaké se objevují jen v nejstrašidelnějších nočních můrách. Vynalézavý filmový tvůrce, který oživil nadpřirozenou bytost z dávné historie ve filmech Mumie a Mumie se vrací, nyní rozšiřuje svůj filmový rejstřík a přivádí na plátno nejvyšší podobu zla, jako směs poznaného i nepředstavitelného, které musí čelit jedinečné božské síle Van Helsinga. Obecenstvo bude vtaženo do záhadného, vizionářského světa, vytvořeného režisérem Sommersem. Časově je příběh situován do 19. století v Londýně, Římě, Paříži a Transylvánii. Zde je lidstvo v neustálém nebezpečí před vtělením (inkarnací) ďábla v mnoha podobách: jsou to monstra, která přežívají generace, aniž je ohrozí opakované útoky ubohých, spravedlivých duší, neúnavně bojujících za zachování lidské rasy.

Frankesteinovo monstrum Drakula, Vlkodlak a ostatní, jsou Sommersem pojati jako dynamické dědictví tradice příšer, které vystupovaly v klasických filmech společnosti Universal. Sommers tím, že toto dědictví oslavuje a přibližuje je nové generaci filmového publika, mění klasiku na žhavou současnost.

Do tohoto světa, plného záhad, přivádí Sommers Van Helsinga (Hugh Jackman), legendárního lovce příšer, který se zrodil na stránkách Bram Stockerova Drakuly. V jeho neúnavném boji, zbavit svět strašidelných monster, Van Helsing na pokyn tajného spolku cestuje do Transylvanie aby přemohl mocného a nebezpečného hraběte Drakulu (Richard Roxburgh) a připojil se k neohrožené Anně Valerious (Kate Beckinsale) a zbavil její rodinu po generace trvající kletby tím, že přemůže upíra.

Van helsing(Gabriel)

Princezna Anna(bude pomáhat Van Helsingovi)

Bratr princezny Anny


Drácula


Tři ženy Dráculy


Pomocník Van Helsinga("mnich")a princezna Anna


Tutarschwarzova příšera

Mnich, Van Helsing a příšera

Trailer:

PrincesS Nikkol

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 danulka111 danulka111 | 7. února 2010 v 14:49 | Reagovat

skvely film super efekty hraje tam i ceska Dana Morávková drsne :-)  :-)  :-)

2 PrincesS Nikkol PrincesS Nikkol | Web | 7. února 2010 v 14:52 | Reagovat

Jo já wím to bylo husté :D préj: Ale to nemůžete.. jste mnich!, "Mno zatím ještě ne, zatím jsem pouze bratr" :D a potom jak se spolu vyspí :D

3 danulka111 danulka111 | 7. února 2010 v 15:03 | Reagovat

jj tata kajsi cetl ze je moravkova dobra v posteli :-)  :-)  :-) mno  a dostat se do americkeho filmu bravoooooo

4 PrincesS Nikkol PrincesS Nikkol | Web | 7. února 2010 v 15:05 | Reagovat

Jo to je fakt.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama