Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Listopad 2009

Severus Snape-14.kapitola

17. listopadu 2009 v 15:57 | Nikkola |  →Blbůstky←
Jak zatočit se Severusem Snapem: 15.kapitola- De javu-poslední kapitola

Sebevražda

16. listopadu 2009 v 15:33 | PrincesS-Nikkol |  →Paní Smrtka←

Proč lidi páchají sebevraždu?

Typická odpověď na tuto otázku by nejspíš byla: "Protože život je na hovno!"
"Život není fér!"
"Co život rozdělí, smrt spojí!"
Ovšem důvodů konkrétních je mnoha.... a většinou se u tohoto pozdží láska.. ano láska, jak krásná věc, že? Lidi milují.. s toho vzniknou děcka a s těch děcek buď ochránci přírody nebo ve většině případech magoři, kteří nepřejí příjemnou budoucnost páč ničí přírodu.. mno mezi ně můžeme zařadit politiky, že áno?

Jeden si veme život a den druhý to pákne

Nj to je něco jako láska buď k rodině, přátelům nebo prostě čistě láska k nějakému synkovi či babě, mno a jak jsem řekla láska je hlavní příčina všech sebevražd!

Škola

Škola.. co znamená škola? Nj známky, odpudivý lidi! Nic víc k tomu není třeba dodat!

Šok

Šok může bít jakéhokoliv druhu, např. znásilnění. Ta osoba se cítí pošpiněná a proto většinou zkončí v hrobě.

Druhy sebevražd:

Skok s baráku
Drogy a alkohol
Předávkování léky
Vykrvácení-podřezání žil
Zastřelení
Probodnutí
Vlítnutí pod auto
Oběšení seMno je to asi vše... nj řekla jsem to tak.. echm.. mno hrubě, ae nemám náladu :D.

PrincesS Nikkol


Severus Snape-13.kapitola

16. listopadu 2009 v 12:00 | PrincesS Nikkol |  →Blbůstky←
Jak zatočit se Severusem Snapem: 13.kapitola- Další "příjemný" den Severuse Snapea

Severus Snape-12.kapitola

15. listopadu 2009 v 6:00 | PrincesS Nikkol |  →Blbůstky←
Jak zatočit se Severusem Snapem: 12.kapitola- Koketa

Zmatená..

14. listopadu 2009 v 22:51 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Myslela jsem, že už mně nic nedokáže tolik zmást, ae mýlila jsem se... jsou to synci kdo mně zmátli..přesněji jeden. Nejdříve mi nadává a kecá nějaké kkotiny o tom ať mu dám pokoj a potom mi děcka melou něco o tom, že mně balí.. když jsem mu napsala SMS co to jako má znamenat, tak neodpoví... jsem opravdu mocinky zmatená a podle mně jsou synci jeden velký vesmír-nevyznám se v nich!!!

PrincesS Nikkol


Výprava za hrdinstvím(Příběhy Septimuse Heapa)-Angie Sageová

14. listopadu 2009 v 10:00 | PrincesS Nikkol |  →Knihy←

Výprava za hrdinstvím(Příběhy Septimuse Heapa)

Výprava za hrdinstvím
Ve čtvrtém pokračování příběhů Septimuse Heapa nebude o dobrodružství, záhady a neuvěřitelné události nouze. Mladý čaroděj Septimus s princeznou Jennou se rozhodnou zachránit své kamarády Cvočka a Snorri, kteří uvízli daleko v minulosti. Vydají se na dlouhou a nebezpečnou výpravu, ale naděje, že své přátele opět spatří, je stále menší. Jedinou záchranou je najít tajemné Sídlo foryxů, místo, kde začíná a končí veškerý čas.

I v tomto příběhu se setkáte se starými známými: dobrým duchem Alterem, čarodějkou Marcií či drakem Ohnivákem, a objeví se nové postavy, které si oblíbíte i která vás budou děsit.


PrincesS Nikkol


Physikus(Příběhy Septimuse Heapa)-Angie Sageová

13. listopadu 2009 v 10:00 | PrincesS Nikkol |  →Knihy←

Physikus(Příběhy Septimuse Heapa)

Physikus (Příběhy Septimuse Heapa 3)
Třetí díl příběhů Septimuse Heapa začíná nevinně: dva přátelé vysloužilý čaroděj Silas a strážce brány Koumes, objeví na půdě místnost se starým obrazem. Aniž to tuší, osvobodí ducha zlé královny, zakleté do obrazu pět století, a rozpoutají tak dlouhý sled neuvěřitelných událostí. Královna Etheldredda má tajné plány, a ani po staletích se jich nehodlá vzdát - touží po elixíru nesmrtelnosti! A právě Septimus jí k němu má dopomoci. Prostřednictvím kouzelného zrcadla je unesen do dávné minulosti a stane se učedníkem posledního alchymisty Marcelluse. Od něho se Septimus naučí tajemství alchymie, a co víc, objeví léky na lidské neduhy. Mezitím se Jenna s přáteli vydává na záchrannou výpravu a také oni cestují v čase a zažívají fantastická dobrodružství.

Královna neváhá využít všech prostředků, aby získala, co chce. Jenna s kamárady svádí zoufalý boj za záchranu Septimuse a snaží se zabránit ďábelským plánům zlé královny. Se zatajeným dechem budete sledovat příběh plný nečekaných zvratů, nebezpečných situací, kouzel i šťastných shledání. A opět se zde setkáte s čarodějkou Marcií, moudrým duchem Alterem, odvážný Cvočkem, Sárou a Silasem, dospívajícím drakem Ohnivákem, tetičkou Zeldou a dalšími nezapomenutelnými postavami z předchozích dvou dílů. Je to příběh, v němž se prolétnete prostorem i časem, budete se smát i bát, budete v něm čarovat. Přesto je to příběh laskavý, takže vás nenechá na pochybách, že nakonec přece jenom dobro zvítězí nad zlem.

PrincesS Nikkol


Znamení draka(Příběhy Septimuse Heapa)-Angie Sageová

12. listopadu 2009 v 10:00 | PrincesS Nikkol |  →Knihy←

Znamení draka(Příběhy Septimuse Heapa)

Znamení draka (Příběhy Septimuse Heapa 2)
Ani v druhém díle nenechá Septimus Heap nikoho na pochybách, že je skutečně chlapcem na svém místě, pravým čarodějovým učněm, kterému nechybí odvaha, věrnost a oddanost.

Tentokrát do hry vstoupí nejstarší z bratrů Heapových Simon, jenž se nechce smířit s tím, že mu Septimus uzmul postavení, po kterém celý život toužil - vždyť právě on se měl stát učedníkem MimoŘádné čarodějky. A tak učiní skutečně děsivý krok - z hlubin Sivých bažin vyzvedne tlející kostru DomDaniela a pomocí čar a kouzel se pokusí přivést černokněžníka k životu. Septimus, Jenna a jejich přátelé všemi silami zoufale bojují proti zkáze hrozící celé zemi. Jak ale přemoci zaslepeného Simona, který se nezastaví před ničím?

I v tomto příběhu nás čekají neuvěřitelná dobrodružství, cesty a útěky neznámými kraji, kouzla a čáry, nad kterými zůstává rozum stát. I tentokrát odhalíme netušená tajemství, znovu se budeme strachovat o naše hrdiny a také poznávat nové postavy, které si získají srdce čtenářů. Je na co se těšit.

PrincesS Nikkol


Magyk(Příběhy Septimuse Heapa)-Angie Sageová

11. listopadu 2009 v 10:00 | PrincesS Nikkol |  →Knihy←

Magyk(Příběhy Septimuse Heapa)

Magyk (Příběhy Septimuse Heapa 1)
Na počátku je dítě nalezené v lese - příběh, který se pak odvíjí, je strhujícím dobrodružstvím v čarovném světě fantazie a kouzel. Kniha o Septimusovi Heapovi je v zemi svého vzniku, Velké Británii, mimořádně úspěšná a mnozí ji považují za zdařilého konkurenta slavného Harryho Pottera. Hrdinové příběhu jsou vylíčeni tak opravdově, že se o ně skutečně budete strachovat a do poslední chvíle budete plni napětí, jak tento neuvěřitelný příběh dopadne: Septimus Heap, princezna Jenna, čarodějové a jejich pomocníci musí bojovat s nepřízní osudu a mocnými nepřáteli, a není to boj nikterak lehký, neboť černokněžník DomDaniel je ztělesněním zla a jeho moc je obrovská. Kniha je zároveň neobyčejně vtipná a dramatické okamžiky se střídají s komickými situacemi i dojemnými momenty. Kromě hlavních hrdinů se zde setkáte i s celou řadou kouzelných tvorů a podivuhodných bytostí, ať už je to dobrácký Bobrspát, obětavý krysoun Staník, udatní brouci obrněnci nebo magogové, odporní černokněžníkovi pomocníci.


Angie Sageová

Angie Sageová se narodila v Londýně a vyrůstala ve vesnici Thames Vlley,v Londýně
a Kentu.V současné době žije u malé říčky v Cornwallu na západě Anglie a při psaní se dívá
z okna na čluny,které proplouvají kolem.Sama má také malou zelenou loďku jménem
Muriel.Angie je autorkou mnoha obrázkových knih pro malé děti.Trilogie Příběhů
Septimuse Heapa je její první román.


PrincesS Nikkol


Životopis

10. listopadu 2009 v 6:00 | PrincesS Nikkol |  →Tarja Turunen←

Tarja Turunen

Povolání: Zpěvačka
Věk: 32
Datum narození: 17. 08. 1977
Místo narození: Kitee, Finsko
Znamení: Lev aktuální horoskop »
Členka skupiny: Nightwish

Životopis

Tarja Turunen se narodila 17.08.1977 ve finském městěčku Kitee rodičům Marjatta Turunen a otci Teo Turunen. Tarja je bývalou zpěvačkou skupiny Nightwish.

Koníčky: Hudba je mou prací i mým koníčkem.

Hudební minulost: V nižších ročnících základní školy jsem začala zpívat s pomocí mého učitele a měla jsem soukrommé hodiny klavíru. Ve vyšších ročnících základní školy jsem začala hrát na flétnu v umělecké škole. Po skončení základní školy jsem začala studovat hudební střední školu v Savonlinně se zaměřením na klasický zpěv a hudební divadlo. Potom jsem šla studovat církevní hudbu na Sibeliuskou Akademii. V současné době se specializuji na klasický zpěv.

Oblíbené...
Jídlo: Kuře
Nápoj: Suché, jemné červené víno
Film: Gladiátor
Hudba: Všechno od vážné hudby až po hard rock.
Režisér: Ridley Scott
TV-program: Na televizi se moc nedívám, ale o víkendu se dívám na zprávy a sleduji nejlepší filmy
Herec/Herečka: Russell Crowe
Kniha: RT
Spisovatel: Mika Waltari
Skupina: Je těžké jmenovat tu nejlepší. Je mnoho dobých skupin.
Album: Gladiator soundtrack
Píseň: Brahmsova Von ewiger Liebe
Roční období: Jaro

Náš nejlepší koncert: Celé naše jihoamerické turné.
Nejlepší koncert, jaký jsi viděla: Opera v Norma Colón v Buenos Aires. Skupina byla OPRAVDU dobrá!!! huh...
Nejhorší noční můra: Že se ráno probudím němá!

Místo, které by jsi chtěla navštívit: Exotický, malý ostrov někde hodně, hodně daleko. Žádná turistika, žádní Finové. Jenom ticho.

19. listopadu 2007 vydala nové album My winter storm se singlem I walk alone, ke kterému je již k shlédnutí videoklip a která byla inspirována skladbou Requiem od W. A. Mozarta.
Rodina:
manžel: Marcelo Cabuli
matka: Marjatta Turunen (bohužel v r. 2003 zemřela na rakovinu)
otec: Teo Turunen
starší bratr: Timo Turunen
mladší bratr: Toni Turunen

PrincesS Nikkol