Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Kurviczka a bárbíe Klára

22. října 2009 v 19:04 | PrincesS Nikkol |  →Můj život←
Takže rozhodla jsem se vytvořit menší článeček o našem trapásku erbenky Klárce :-P.

Kámoška

Kláru jsem potkala přes Marii a Dominiku, bavila jsem se s ní i když mně trošku sralo, že pořád lítala za klukama. Nj tehdy jsem takové věci neřešila.

Kluk mých snů

Jak jsem nastoupila na 2.ZŠ Petra Bezruče, líbil se mi už od počátku jeden kluk, ae bála jsem se mu to říct, jenže jsem udělala chybu... Klára mi ho zbalila a potom mu ke všemu dala kopy.

Hádka a usmíření

S Klárou jsem tehdy definitivně zkončila, ona se mně ještě dožadovala a préj mu dala kopy jen kvůli mně, mno celkově jsem ji odpustila, ae pak přišlo zase to lítání za klukama, střídání kluků jako ponožky a tahání mojí ségry an hokej, taky sprostý zacházení s mojí máti!

Definitivní KONEC!

Zkončila jsem s ní a už nechtěla znát, přála jí jen to nejhorší, stala se mým nepřítelem číslo jedna, nikdy jsem nepřála žádnému nepříteli takové hrozné věci a nikdy žádný člověk se nestal nepřítelem číslo jedna, Klára je první, gratuluju Klárko jsi winner! (uvedla nový důvod proč dala kopy mému idolovi: "Mno ty nevíš jak se choval")

Trapas erbenky

Klára se později stala trapasem erbenky na mou prozbu, ae dělala jakože jí to je fuk a začala s tím jejím: "Bože jste trapní, erbenka forever je trapná!" Mám ráda erbenku a jsem si jistá, že několik lidí taky, takže už přetrhla uzdu.

Nadávky

Začala mi nadávat Satanko(jde poznat, že hovno ví a už mele kraviny) a já ji Kurviczko nebo Trapas erbenky (ona nic lepšího neměla :D). Když se podívala na můj blog začala mi říkat barbíe, netušila jsem proč jako, když barbínky mají růžové blogísky a mají tam chujoviny jako nehtíčky atd..., jenže mi to docvaklo-dívala se na mojí úplně nejstarší fotku, nj ae hold minulost nezalepím, jenže Klárka nedokáže ani poznat hovno od chcanek ještě ke všemu, když nad tou fotkou měla napsáno velkým písmem EMO, jenže kachnu nenaučíš na housle, i kdybych měla říkat bárbíe já Kláře a né ona mně..., protože Klárka se chová jako Bárbíínka a doufám, že si tohle čte :-P.

PrincesS Nikkol

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kufina(mononoke) kufina(mononoke) | E-mail | 1. listopadu 2009 v 13:54 | Reagovat

sileny :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama