Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Proč jsem si založila tenhle blog?

29. září 2009 v 18:45 | PrincesS Nikkol |  →Úvod←
Dost dobrá otázka, ae odpověď na ni mám. Původně jsem měla blog: welt-nikol.blog.cz, ae jaksika se tam něco pojebalo.. a už mně nebavilo se s tím hádat, protože všichni víme, že počítač opět vyhraje nad malým mozečkem 13ti leté holky.

...

Tenhle blog by měl bít jako ten původní o obyčejném životě, ae taky se podíváme za životem luxusu celebrit, jukneme co mají jiní a co naopak nemají. Poznáme svět fantazie a reality. Naučíme se mít styl. Rozvijeme svůj mozek natolik aby se aspoň vyrovnal počítači.
Přejdeme ke skáze nebo vítěztví?
Zemřeme dřív nebo pozdějí?
Budeme bezdomovci nebo zbohatlíci?
Budeme spokojení se svým životem nebo ne?

Jak jsem řekla, obyčejní malí puberťáci mají mít ještě celý život před sebou a neměli by se zatěžovat otázkami, na které najde odpověď jenom čas nebo se ty odpovědi vůbec nedoví.

...

V jedné rubrice si popovídáme, ať jste staší nebo mladší, mohu vám pomoci-staší si jistě pomyslí, že jsem malý fakan co ještě nic o žvotě newí, ae wím toho dost o životě dětí, možná bych vám i já mohla pomoct s myšlením dítěte, naopak mladší nebo stejně rovni si mohou pomyslet, že jsem ubohá, že si ze vším poradí sami, ae vždy tomu tak není.....

PrincesS Nikkol

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama