Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

I'm Nikkol...princesS Nikkol

29. září 2009 v 18:01 | PrincesS Nikkol |  →Úvod←

Takže pro úvod:


Mé jméno je Nikkola Dark Schwarzenegrová, jenže pro vás jsem PrincesS Nikkol, hádám, že většině příjdu jako trapka když se takhle nazývám, ae princezna nemusí bít vždy krásná.. a už vůbec ne bohatá! Je to jakobyste soudili EMO: "Emo jsou sebevrazi, co si podřezávají žíly!" Proto vám chci i úvodem sdělit pár INF.

EMO

EMO je odvozeno od slova emoce, což znamená, že emo jsou lidé co vyjadřují jenom své emoce, nebojí se je ukázat. Mnoho lidí neví co EMO znamená a tak si domyslí různé blbosti nebo to najde na netu. Když vidíte synka jak se muchluje se synkem a je to EMO, tak neznamená, že je gay, jen vyjadřuje svoje emoce!!!

gXkc-1kmIxn

Gothici

Ách ano... gothici, další lidé do kterých se nejvíce naráží. Gothici jsou lidé co nosí převážně černou, tento název pochází od slova Gotika. Jejich styl oblíkání je zvláštní, převážně v létě, ae je to jejich věc. Netuším co jsou ve zkutečnosti zač, ae když se na nějakého gothik človíčka juknu, usoudím, že je velice tajemný.

AFoto016

...

Asi si říkáte co mají tyhle styly s mojim blokem společného, ae odpověď je prostá, já sama jsem tyto styly zažila naplno-začalo to EMO a pak gothic, jenže jsem s tím přestala. Pořád nosím černou, ae jenom proto, že se mi líbí. Tím vším chci naznačit aby se tady v komentech neobjevovaly žádné nadávky na jeden s těchto stylů.

...

Jaký styl jsem já?

Momentálně mám svůj vlastní...mojí zásadou je: Buď sama sebou!
Pravidlo, které nejčastěji dodržuju je velice prosté: Nesuď knihu podle obalu!

Ten den mi zrovna do smíchu nebylo

Moje narození:

Narodila jsem se 4.8.1996, nebyla jsem moc problémová v břiše, ae až jsem se narodila, tak to rodiče nesnesli. Pořád jsem křičela a křičela, jenže i tak mně měli rádi. Důkazem toho všeho je pes jménem Deno.
Deno nesnáší vodu, od té doby co ho jako malého do rybníka hodil strejda David(když byl malý). Tento pes s námi žil a žije věrně. Po mém narození mně neustále hlídal a kontroloval. Já mu jedla s misky granule a on mi bral čokoládu s ruky. U mé postýlky byl častěji než moji rodiče a když mamka myla nádobí a já křičela, Deno za ní příběhl a začal štěkat. Nikdo se ke mně nesměl přiblížit, kromě mojich rodičů, protože Deno mně bránil za každou cenu. Je jedno jestli to byla teta nebo děda, bylo to fuk, na mně sáhnout nikdo nesměl. Jednou to okusil děda: Prababka si mně chtěla pohladit, když jsem spinkala, jenže Deno se postavil a začal vrčet, nj do toho samozřejmě vstoupil děda jako vždy chytrý(:D), ae pes byl rychlejší zachvilku bylo chňap po ruce. Od té doby na mně málokdo šáhnul, ae každý jednou zestárne a jak ze mně se stala puberťačka tak s Dena staréj bručoun. Přestal vidět a slyšet, nikomu(ani mně) nedovolil mu vzít žrádlo s misky a postupem času jsem dostala vlastního pejska Sepa. Deno začal žárlit a porafal mamku a ségru. Deno s námi pořád žije, ae nevíme jak dlouho ještě, na pudla se dožívá docela vysokého věku. Pudl se dožije max. 15 let, jenže našemu Denovi je už 17....

Kontakty:

xchat: Nikisek-smrtuczka
libko:DarkDevil666
icq: 586956646
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama