Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Bít cool je nesmysl

29. září 2009 v 19:22 | PrincesS Nikkol |  →Vohoz←
Lidi začnou nosit hadry co jsou IN/COOL a dělat ze sebe dementy-takoví lidi si jenom zvyšujou EGO. Já sama se nenaznačuju za cool osobu, příjde mi to trapné. Časáky jako je BRAVO a BRAVO GIRL radí špatně, ano kupuju si bravo, ae neřídím se jeho radami, nikdy by mně nenapadlo zvyšovat si ego-to bych neměla ty přátele co teďka mám, znám takových co si říkají, že jsou "cool", ae oni jsou něco jiného, jsou anti-cool tedy většinou tím naznačují Emily The Strange-přikláním se k tomuto stylu, ae v životě by mně nenapadlo koupit si něco od téhle značky, mají strašně drahé věci a tolik zase já nemám. Bravo a Bravo girl jsou spíše bulvární časopisy-říkají jak moc se přiklání k celebritám, ae ve zkutečnosti je jenom špiní, upoutají vás různými nadpisy, ae jak si článek přečtete tak jenom to odvodí celou tu zkutečnost a očistí tak tu celebritu, jenže lidi jsou tak blbí, že si většinou celý ten článek nepřečtou a to je chyba bulváru jako je bravo. Bulvár? Ano, nachytávají celebrity při špatném světle a přitom to co se jim stane se může stát úplně každému z nás. Jejku to je toho,že si někdo vyšel ráno v docela ošumtělém oblečení pro snídani, to je toho, že si celebrita nevzala podprdu a je jí zima, to je toho, že Rihanna si neoholila podpaží. V životě bych neřekla na něco: "Koukej tohle je fakt cool" nebo "Božínku, teď vypadám vážně cool", prostě slovo cool se mi nezdá, já se přikláním spíše ke slovům, které mi příjdou sympatické třeba: Luxusní, fantastické, úžasné, neobyčejné.
Na závěr bych vám ráda řekla krutou pravdu slova cool:
Cool má dva významy v angličtině, ten první známe, ae ten druhý je jiný-chladný. Popisuje snad povahu nebo srdce těch co se značí jako "cool"? Nejspíš ano, protože většina takových lidí je chladná až do morku kostí! Proto nechtějte bít jako oni, jste přece lepší a nepotřebujete si zvýšit ego-děkuji.

PrincesS Nikkol

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama