Když jsi se narodila, tak ty jediná jsi plakala a všichni se smáli. Žij tak, až jednou budeš umírat, aby všichni plakali a ty jsi se smála.

Září 2009

Avril Lavigne-Abey Down

30. září 2009 v 17:33 | PrincesS Nikkol |  →Vohoz←

Avril Lavigne a její kolekce Abey Down
Hostitel-Stephanie Meyerová

30. září 2009 v 10:12 | PrincesS Nikkol |  →Knihy←

Hostitel

Hostitel - Stephenie Meyerová
Melanie Stryderová se odmítá vzdát.
Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo :jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva.
Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících, "divokých" lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. "Poutnice"-její vetřelecká "duše"- která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá:předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo ji už nepatří.
Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopak zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud skrává před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přunutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pouť za mužem, kterého obě milují.

Stephanie Meyerová


Spisovatelka

Datum narození:24.12. 1973 (35 let)
Místo narození:Hartford, Connecticut, USA
Znamení:Kozoroh

Životopis:Stephenie Meyerová se narodila v New Havenu, Conecticutu, Stephenu a Candy Morgeovým. Vyrostla ve Pheonixu, Arizoně, s pěti sourozenci: Emily, Sethem, Jacobem, Paulem a Heidi. Absolvovala Chaparral School ve Scottsdale, Arizoně, a Birgham Young University v Provo, Utahu, kde získala titul bakaláře v roce 1995. Meyerová se vdala roku 1994 a má tři syny: Gabea, Setha a Elia.

Stephanie Meyerová, patří k nejznámějším autorům současnosti. Ve svém Hostiteli nám předkládá strhující a nezapomenutelné dílo o vytrvalosti lásky a o samotné podstatě toho, co člověka dělá člověkem.PrincesS Nikkol


EMO

29. září 2009 v 20:27 | PrincesS Nikkol |  →Vohoz←
EMO oblečení je velice složitá položka, popravdě já jsem jenom věděla, že mám nosit pruhované hadry, ofinu přes jedno oko, crazy potisky na tričku, silné linky na očích, poslouchat emo kapely a projevovat své emoce. Tohle byl pro mně základ, ae nikdy jsem na to nepřišla proč zrovna tohle a moc by mně to zajímalo, vás ne?

Stát se EMO není snadná věc, já to považuju za kravinu, protože každý by měl bít sám sebou a mít svůj vlastní styl a názor. Obdivuju EMo lidiszky, někteří z nich vypadají opravdu překrásně, jiní mi tak nepřipadají. Kámoška se stala EMO a jaký byla reakce? Jedna spolužačka mi řekla: "Kačena si jenom hraje na EMO, vždyť ti lidi jsou hezcí, jenže ona je hnusná!" Tyhle slova mi opravdu nedávala smysl, proč by se někdo nemohl stát EMO jenom proto, že není nejkrásnější na světě? Všichni lidi co si říkají EMO, ae nejsou nejhezčí to protože pochopili pravý cíl tohoto stylu-projevit své emoce, takže je jedno jaké hadry u toho budete nosit, když projevujete svoje emoce tak jste aspoň poloviční EMO, protože hadry v tom nehrajou tak velkou roli!

Speciálně jenom na tomhle blogu!!!

Rozhovor s EmO KaTkOu

Speciálně pro vás mám rozhovor s holkou, která se odvážila bít EMO, položila jsem ji několik otázek a ona odpověděla:

1.Jak se jmenuješ?
Kateřina Sláviková
2.Jaká je tvá nejky barva?
Tož černá ne ??
3.Co poslocháš?
Všechno :P
4.Kdy ses narodila?
28.11.1996
5.Jaké to je bít EMO?
Cjá vým ?? Se ptej emíků ne ??
6.Slyšíš někdy nadávky kvůli svému stylu?
Každý den a každou minutu …
7.Jaké oblečení nejčastěji nosíš?
Černé .. :)
8.Co na to říkají tví rodiče?
Těm je tu fuk ale Pššt …
9.Co na to říkají tví přátelé?
Podle toho kteří :)


PrincesS Nikkol


Tak stěžujte si a pochvalujte

29. září 2009 v 20:21 | PrincesS Nikkol

Kecáme, kecáme, drbáme, drbáme

29. září 2009 v 20:20 | PrincesS Nikkol

Bít cool je nesmysl

29. září 2009 v 19:22 | PrincesS Nikkol |  →Vohoz←
Lidi začnou nosit hadry co jsou IN/COOL a dělat ze sebe dementy-takoví lidi si jenom zvyšujou EGO. Já sama se nenaznačuju za cool osobu, příjde mi to trapné. Časáky jako je BRAVO a BRAVO GIRL radí špatně, ano kupuju si bravo, ae neřídím se jeho radami, nikdy by mně nenapadlo zvyšovat si ego-to bych neměla ty přátele co teďka mám, znám takových co si říkají, že jsou "cool", ae oni jsou něco jiného, jsou anti-cool tedy většinou tím naznačují Emily The Strange-přikláním se k tomuto stylu, ae v životě by mně nenapadlo koupit si něco od téhle značky, mají strašně drahé věci a tolik zase já nemám. Bravo a Bravo girl jsou spíše bulvární časopisy-říkají jak moc se přiklání k celebritám, ae ve zkutečnosti je jenom špiní, upoutají vás různými nadpisy, ae jak si článek přečtete tak jenom to odvodí celou tu zkutečnost a očistí tak tu celebritu, jenže lidi jsou tak blbí, že si většinou celý ten článek nepřečtou a to je chyba bulváru jako je bravo. Bulvár? Ano, nachytávají celebrity při špatném světle a přitom to co se jim stane se může stát úplně každému z nás. Jejku to je toho,že si někdo vyšel ráno v docela ošumtělém oblečení pro snídani, to je toho, že si celebrita nevzala podprdu a je jí zima, to je toho, že Rihanna si neoholila podpaží. V životě bych neřekla na něco: "Koukej tohle je fakt cool" nebo "Božínku, teď vypadám vážně cool", prostě slovo cool se mi nezdá, já se přikláním spíše ke slovům, které mi příjdou sympatické třeba: Luxusní, fantastické, úžasné, neobyčejné.
Na závěr bych vám ráda řekla krutou pravdu slova cool:
Cool má dva významy v angličtině, ten první známe, ae ten druhý je jiný-chladný. Popisuje snad povahu nebo srdce těch co se značí jako "cool"? Nejspíš ano, protože většina takových lidí je chladná až do morku kostí! Proto nechtějte bít jako oni, jste přece lepší a nepotřebujete si zvýšit ego-děkuji.

PrincesS Nikkol


Ještě poslední zdělení

29. září 2009 v 18:59 | PrincesS Nikkol |  →Úvod←
Poslední zdělení se týká nejčastějších otázek v hlavě....
  • Obrázky jsou někdy moe, ae někdy taky kopíruju s netu, články s jiných stránek budou jako zdroj inf. takže je klidně možné, že zde objevite i jiné a lepší stránky jako jsou tady tyhle obyčejné.
  • Sprosté hádky a diskuze u článků mažu, je jedna rubrika kde si můžete pokecat, dalš rubrika je na komenty k jiným článkům a ta poslední na otázky, jasný?
  • Na blogu jsem jenom občas, protože mně zde navštěvují jenom lidi co omylem narazí na moi stránku, tudíš juknu na komenty, otázky a endík, když se začnu nudit napíšu další článek.
  • Tyhle stránky jsou síše přívětivější holkám než synkům, ae jestli se chcou nudit "drby" holek tak prosím :-/
  • Kdokoli kdo mně nasere má přísý zákaz vstoupit na blog... mohlo by se stát, že ho vykopu rázně a jasně!!


Toť vše k úvodu...
Hezký den přeje:

PrincesS Nikkol


Proč jsem si založila tenhle blog?

29. září 2009 v 18:45 | PrincesS Nikkol |  →Úvod←
Dost dobrá otázka, ae odpověď na ni mám. Původně jsem měla blog: welt-nikol.blog.cz, ae jaksika se tam něco pojebalo.. a už mně nebavilo se s tím hádat, protože všichni víme, že počítač opět vyhraje nad malým mozečkem 13ti leté holky.

...

Tenhle blog by měl bít jako ten původní o obyčejném životě, ae taky se podíváme za životem luxusu celebrit, jukneme co mají jiní a co naopak nemají. Poznáme svět fantazie a reality. Naučíme se mít styl. Rozvijeme svůj mozek natolik aby se aspoň vyrovnal počítači.
Přejdeme ke skáze nebo vítěztví?
Zemřeme dřív nebo pozdějí?
Budeme bezdomovci nebo zbohatlíci?
Budeme spokojení se svým životem nebo ne?

Jak jsem řekla, obyčejní malí puberťáci mají mít ještě celý život před sebou a neměli by se zatěžovat otázkami, na které najde odpověď jenom čas nebo se ty odpovědi vůbec nedoví.

...

V jedné rubrice si popovídáme, ať jste staší nebo mladší, mohu vám pomoci-staší si jistě pomyslí, že jsem malý fakan co ještě nic o žvotě newí, ae wím toho dost o životě dětí, možná bych vám i já mohla pomoct s myšlením dítěte, naopak mladší nebo stejně rovni si mohou pomyslet, že jsem ubohá, že si ze vším poradí sami, ae vždy tomu tak není.....

PrincesS Nikkol


I'm Nikkol...princesS Nikkol

29. září 2009 v 18:01 | PrincesS Nikkol |  →Úvod←

Takže pro úvod:


Mé jméno je Nikkola Dark Schwarzenegrová, jenže pro vás jsem PrincesS Nikkol, hádám, že většině příjdu jako trapka když se takhle nazývám, ae princezna nemusí bít vždy krásná.. a už vůbec ne bohatá! Je to jakobyste soudili EMO: "Emo jsou sebevrazi, co si podřezávají žíly!" Proto vám chci i úvodem sdělit pár INF.

EMO

EMO je odvozeno od slova emoce, což znamená, že emo jsou lidé co vyjadřují jenom své emoce, nebojí se je ukázat. Mnoho lidí neví co EMO znamená a tak si domyslí různé blbosti nebo to najde na netu. Když vidíte synka jak se muchluje se synkem a je to EMO, tak neznamená, že je gay, jen vyjadřuje svoje emoce!!!

gXkc-1kmIxn

Gothici

Ách ano... gothici, další lidé do kterých se nejvíce naráží. Gothici jsou lidé co nosí převážně černou, tento název pochází od slova Gotika. Jejich styl oblíkání je zvláštní, převážně v létě, ae je to jejich věc. Netuším co jsou ve zkutečnosti zač, ae když se na nějakého gothik človíčka juknu, usoudím, že je velice tajemný.

AFoto016

...

Asi si říkáte co mají tyhle styly s mojim blokem společného, ae odpověď je prostá, já sama jsem tyto styly zažila naplno-začalo to EMO a pak gothic, jenže jsem s tím přestala. Pořád nosím černou, ae jenom proto, že se mi líbí. Tím vším chci naznačit aby se tady v komentech neobjevovaly žádné nadávky na jeden s těchto stylů.

...

Jaký styl jsem já?

Momentálně mám svůj vlastní...mojí zásadou je: Buď sama sebou!
Pravidlo, které nejčastěji dodržuju je velice prosté: Nesuď knihu podle obalu!

Ten den mi zrovna do smíchu nebylo

Moje narození:

Narodila jsem se 4.8.1996, nebyla jsem moc problémová v břiše, ae až jsem se narodila, tak to rodiče nesnesli. Pořád jsem křičela a křičela, jenže i tak mně měli rádi. Důkazem toho všeho je pes jménem Deno.
Deno nesnáší vodu, od té doby co ho jako malého do rybníka hodil strejda David(když byl malý). Tento pes s námi žil a žije věrně. Po mém narození mně neustále hlídal a kontroloval. Já mu jedla s misky granule a on mi bral čokoládu s ruky. U mé postýlky byl častěji než moji rodiče a když mamka myla nádobí a já křičela, Deno za ní příběhl a začal štěkat. Nikdo se ke mně nesměl přiblížit, kromě mojich rodičů, protože Deno mně bránil za každou cenu. Je jedno jestli to byla teta nebo děda, bylo to fuk, na mně sáhnout nikdo nesměl. Jednou to okusil děda: Prababka si mně chtěla pohladit, když jsem spinkala, jenže Deno se postavil a začal vrčet, nj do toho samozřejmě vstoupil děda jako vždy chytrý(:D), ae pes byl rychlejší zachvilku bylo chňap po ruce. Od té doby na mně málokdo šáhnul, ae každý jednou zestárne a jak ze mně se stala puberťačka tak s Dena staréj bručoun. Přestal vidět a slyšet, nikomu(ani mně) nedovolil mu vzít žrádlo s misky a postupem času jsem dostala vlastního pejska Sepa. Deno začal žárlit a porafal mamku a ségru. Deno s námi pořád žije, ae nevíme jak dlouho ještě, na pudla se dožívá docela vysokého věku. Pudl se dožije max. 15 let, jenže našemu Denovi je už 17....

Kontakty:

xchat: Nikisek-smrtuczka
libko:DarkDevil666
icq: 586956646